🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK
CASSARUS s. r. o.
IČO36572969DIČ2021771169IČ DPHSK2021771169NACE4712EST.2003 · 23r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
395k €
↘ -1.2% YoY
EBITDA · 2025
108k €
Čistý zisk · 2025
44k €
Aktíva spolu
1.45mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CASSARUS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 395k € | 108k € | 44k € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 400k € | 136k € | 59k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 349k € | 77k € | 1 010 € | 1.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 315k € | 56k € | -10k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 248k € | 45k € | -15k € | 1.57 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 395 tis. € | 400 tis. € | 349 tis. € | 315 tis. € | 248 tis. € | 283 tis. € |
| EBITDA | 108 tis. € | 136 tis. € | 77 tis. € | 56 tis. € | 45 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA marža | 27.4 % | 33.9 % | 22 % | 17.9 % | 18 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | 44 tis. € | 59 tis. € | 1 tis. € | -10 tis. € | -15 tis. € | -42 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.45 M € | 1.51 M € | 1.57 M € | 1.54 M € | 1.57 M € | 1.76 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Matej Kukura, PhD.
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ivan Ivančo
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radoslav Rigo, LL. M.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Tomáš Horkay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-07-27 | — |
| Mgr. Ivan Ivančo | Konateľ | 2008-12-29 | — |
| Mgr. Ivan Ivančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-14 | 2021-07-26 |
| Mgr. Radoslav Rigo, LL. M. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-14 | 2021-07-26 |
| Mgr. Tomáš Horkay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-14 | 2021-07-26 |
| JUDr. Matej Kukura, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-14 | 2021-07-26 |
| Beáta Rózsa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-01-21 | 2011-09-26 |
| Beáta Rózsa | Konateľ | 2008-12-29 | 2011-09-26 |
| Beáta Rózsa | Konateľ | 2008-12-29 | 2011-07-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CASSARUS s. r. o.RPO
Sídlo
Železničiarska 24
Vznik
2003-09-09 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36572969RPO
DIČ
2021771169FS
IČ DPH
SK2021771169 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2611000000002947061796FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36572969/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36572969/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36572969", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.