SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 InSi s.r.o.

  • IČO36570486
  • DIČ2020038537
  • IČ DPHSK2020038537
  • NACE4685

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Podhoroď, SK. Pôsobí v odvetví 4685, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
980k €
↘ -44.7% YoY
EBITDA · 2025
35k €
Čistý zisk · 2025
8 986 €
Aktíva spolu
563k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 12k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 463 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 980k € 35k € 8 986 € 563k € RUZ závierka
2024 1.77 mil. € 382k € 252k € 1.03 mil. € RUZ závierka
2023 3.76 mil. € 20k € -34k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2022 7.75 mil. € 112k € 53k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2021 4.35 mil. € 85k € 30k € 2.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby980 tis. €1.77 M €3.76 M €7.75 M €4.35 M €4.18 M €
EBITDA35 tis. €382 tis. €20 tis. €112 tis. €85 tis. €61 tis. €
EBITDA marža3.6 %21.6 %0.5 %1.5 %1.9 %1.5 %
Čistý zisk9 tis. €252 tis. €-34 tis. €53 tis. €30 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu563 tis. €1.03 M €1.10 M €1.14 M €2.27 M €1.97 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Šepeľák
Od 2022-05-20
IM
Konateľ
Ing. Marián Šepeľák
Od 2007-04-03
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Šepeľák
Od 2007-04-14
Do 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ingrid Michajlová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-30 2006-10-18
Ingrid Michajlová Konateľ 2003-04-30 2006-10-18
Ingrid Michajlová Konateľ 2003-04-30 2006-10-02
Ing. Silvia Šepeľáková Konateľ 2003-04-30 2007-04-13
Ing. Silvia Šepeľáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-30 2007-04-13
Ing. Silvia Šepeľáková Konateľ 2003-04-30 2007-04-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Šepeľák
od 2017-08-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
InSi s.r.o.RPO
Sídlo
123
Vznik
2003-04-30 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36570486RPO
DIČ
2020038537FS
IČ DPH
SK2020038537 · aktívneFS
NACE
4685
NUTS región
Košický kraj
Obec
Podhoroď
Krajina
SK
IBAN
SK7702000000003024352055FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 12k € celková hodnota 2025-08-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-18 Obec Lastomír Kúpna zmluva 12k €
2012-10-08 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. Zmluva o poskytnutí služby č. 10018/2012/VDJ 6 433 €
2014-10-24 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 476/2014/HD 1 080 €
2011-08-18 LESY Slovenskej republiky, š.p. OZ Sobrance Zmluva o dielo č. 20/26/O/2011 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
InSi s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36570486/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36570486/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36570486",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →