🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK
BB Development, s.r.o.
IČO36565458DIČ2021899143IČ DPHSK2021899143NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 22 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
885k €
↗ +3580.5% YoY
EBITDA · 2024
19k €
Čistý zisk · 2024
9 542 €
Aktíva spolu
2.01mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
22 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BB Development, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 885k € | 19k € | 9 542 € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 24k € | 11k € | 2 740 € | 2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 20k € | 11k € | 414 € | 2 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 17k € | 9 888 € | 583 € | 2.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 16k € | -111k € | -120k € | 2.03 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 885 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA | 19 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | -111 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 2.2 % | 45.8 % | 54.4 % | 58.9 % | -692.4 % | 31.5 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | 3 tis. € | 414 € | 583 € | -120 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.01 M € | 2.00 M € | 2.00 M € | 2.02 M € | 2.03 M € | 2.16 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Baran
IJ
Konateľ
Ing. Ján Baran
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Baran
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Baran | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-02 | 2016-08-17 |
| Ján Baran | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-12-18 | 2009-07-01 |
| Ing. Ján Baran | Konateľ | 2007-11-27 | 2022-10-10 |
| Ján Baran | Konateľ | 2007-11-27 | 2016-08-17 |
| Ján Baran | Konateľ | 2007-11-27 | 2009-07-01 |
| Emil Štrba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-03 | 2007-12-17 |
| Emil Štrba | Konateľ | 2004-11-03 | 2007-12-17 |
| Emil Štrba | Konateľ | 2004-11-03 | 2007-11-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BB Development, s.r.o.RPO
Sídlo
Dolné Hony 3
Vznik
2004-11-03 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36565458RPO
DIČ
2021899143FS
IČ DPH
SK2021899143 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK5311000000002948049449FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36565458/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36565458/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36565458", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.