SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SCHETELIG CE s.r.o. v reštrukturalizácii
- IČO36565334
- DIČ2021894567
- IČ DPHSK2021894567
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Vlčany, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 77/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.39 mil. €
Zisk 54k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.39mil. €
↘ -23.5% YoY
EBITDA · 2024
642k €
Čistý zisk · 2024
54k €
Aktíva spolu
8.36mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 494k €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
7 688 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
77 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.39 mil. € | 642k € | 54k € | 8.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.43 mil. € | 237k € | -311k € | 9.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.74 mil. € | 574k € | 163k € | 8.72 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.05 mil. € | 607k € | 287k € | 8.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 6.24 mil. € | 303k € | -95k € | 9.13 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.39 M € | 4.43 M € | 4.74 M € | 5.05 M € | 6.24 M € | 18.44 M € |
| EBITDA | 642 tis. € | 237 tis. € | 574 tis. € | 607 tis. € | 303 tis. € | 579 tis. € |
| EBITDA marža | 18.9 % | 5.3 % | 12.1 % | 12 % | 4.9 % | 3.1 % |
| Čistý zisk | 54 tis. € | -311 tis. € | 163 tis. € | 287 tis. € | -95 tis. € | 140 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.36 M € | 9.09 M € | 8.72 M € | 8.46 M € | 9.13 M € | 10.89 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Ondrušek
IF
Konateľ
Ing. František Ondrušek
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Ondrušek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| František Ondrušek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-21 | 2018-04-30 |
| Anne Elisabeth Kauste | Člen dozorného orgánu | 2004-10-29 | 2023-03-22 |
| Anne Elisabeth Kauste | Člen dozorného orgánu | 2004-10-29 | 2024-04-24 |
| Anne Elisabeth Kauste | Člen dozorného orgánu | 2004-10-29 | 2024-03-06 |
| Anne Kauste | Člen dozorného orgánu | 2004-10-29 | 2018-04-30 |
| František Ondrušek | Konateľ | 2004-10-29 | 2006-06-20 |
| František Ondrušek | Konateľ | 2004-10-29 | 2018-04-30 |
| František Ondrušek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-29 | 2006-06-20 |
| Juhani Kauste | Člen dozorného orgánu | 2004-10-29 | 2018-04-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Aurora Maria Kauste
Anne Elisabeth Kauste
Krista Maria Kauste
Nora Katariina Kauste
Paul Göran Kauste
Amanda Katarina Kauste
Amanda Katarina Ekman
Aurora Maria Kauste
Amanda Katarina Ekman
Amanda Katarina Kauste
Aurora Maria Kauste
Kaarlo Juhani Kauste
Anne Elisabeth Kauste
Kaarlo Juhani Kauste
Paul Göran Kauste
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SCHETELIG CE s.r.o. v reštrukturalizáciiRPO
Sídlo
Železničná 961
Vznik
2004-10-29 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36565334RPO
DIČ
2021894567FS
IČ DPH
SK2021894567 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vlčany
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002949177557FS
Bankové účty
12 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-02-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.NR02704 | 520k € |
| 2012-08-24 | LESY Slovenskej republiky, š. p. | Zmluva o dielo č.09/32/99/2012 | 283k € |
| 2024-12-18 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Semenoles Liptovský Hrádok | Kúpna zmluva | 195k € |
| 2021-12-21 | Národné lesnícke centrum | ZMLUVA O DIELO | 183k € |
| 2017-09-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041NR060147 | 72k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SCHETELIG CE s.r.o. v reštrukturalizácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36565334/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36565334/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36565334", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →