SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ROEZ, s.r.o.

  • IČO36564303
  • DIČ2021881202
  • IČ DPHSK2021881202
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 16 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 50.69 mil. € Zisk 1.1 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
50.69mil. €
↗ +81.3% YoY
EBITDA · 2024
1.69mil. €
Čistý zisk · 2024
1.1mil. €
Aktíva spolu
30.89mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
16
Σ 394k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18M 37M 56M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 50.69 mil. € 1.69 mil. € 1.1 mil. € 30.89 mil. € RUZ závierka
2023 27.95 mil. € 1.37 mil. € 970k € 17.83 mil. € RUZ závierka
2022 22.16 mil. € 2.43 mil. € 2.05 mil. € 11.51 mil. € RUZ závierka
2021 15.37 mil. € 1.44 mil. € 1.32 mil. € 12.19 mil. € RUZ závierka
2020 9.9 mil. € 1.29 mil. € 1.01 mil. € 8.54 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby50.69 M €27.95 M €22.16 M €15.37 M €9.90 M €12.56 M €
EBITDA1.69 M €1.37 M €2.43 M €1.44 M €1.29 M €765 tis. €
EBITDA marža3.3 %4.9 %11 %9.4 %13.1 %6.1 %
Čistý zisk1.10 M €970 tis. €2.05 M €1.32 M €1.01 M €467 tis. €
Aktíva spolu30.89 M €17.83 M €11.51 M €12.19 M €8.54 M €5.61 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Istenes
Od 2022-02-26
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martina Lecká
Od 2022-02-26
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Lecký
Od 2022-02-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Orovnický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-02-26
Mgr. Martin Lecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-02-26
Ing. Michal Lecký Konateľ 2009-06-30
Mgr. Martin Lecký Konateľ 2006-10-23
Ing. Martina Lecká Konateľ 2006-03-04
Ing. Michal Lecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-30 2022-02-25
Ing. Peter Orovnický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-30 2022-02-25
Mgr. Martin Lecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-30 2022-02-25
Pavol Šuranský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-30 2022-02-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Lecký
od 2017-07-12
Martina Lecká
od 2017-07-12 · do 2019-02-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROEZ, s.r.o.RPO
Sídlo
Tyršova 2354/2
Vznik
2004-09-28 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36564303RPO
DIČ
2021881202FS
IČ DPH
SK2021881202 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK2602000000004277567753FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 394k € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-09-22 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Zmluva o dielo 7.75 mil. €
2011-05-04 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK SVD G-N, stupeň Gabčíkovo - repasia 8 ks hydrovalcov vtokov a výtokov 958k €
2011-06-04 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Zmluva o dielo 940k €
2012-03-28 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Dodatok č.1 k Zmluva o dielo číslo: 2011/2100/1894 649k €
2022-07-08 Výskumná agentúra PROJEKTOVÁ ZMLUVA na realizáciu projektu "Micro Pirana" 373k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROEZ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36564303/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36564303/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36564303",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →