SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGRO - GOMBÁR, s.r.o.
- IČO36563781
- DIČ2021875768
- IČ DPHSK2021875768
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Dvory nad Žitavou, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 23 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.64 mil. €
Zisk 135k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.64mil. €
↘ -12.3% YoY
EBITDA · 2025
551k €
Čistý zisk · 2025
135k €
Aktíva spolu
5.56mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
23
Σ 81k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
51 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.64 mil. € | 551k € | 135k € | 5.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3 mil. € | 514k € | 99k € | 4.89 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.56 mil. € | 494k € | 102k € | 4.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.47 mil. € | 1.55 mil. € | 945k € | 4.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.82 mil. € | 651k € | 265k € | 3.85 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.64 M € | 3.00 M € | 2.56 M € | 4.47 M € | 2.82 M € | 2.57 M € |
| EBITDA | 551 tis. € | 514 tis. € | 494 tis. € | 1.55 M € | 651 tis. € | 479 tis. € |
| EBITDA marža | 20.9 % | 17.1 % | 19.3 % | 34.6 % | 23.1 % | 18.6 % |
| Čistý zisk | 135 tis. € | 99 tis. € | 102 tis. € | 945 tis. € | 265 tis. € | 178 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.56 M € | 4.89 M € | 4.77 M € | 4.75 M € | 3.85 M € | 3.94 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Edita Gombárová
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Gombár
EG
Konateľ
Edita Gombárová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Gombár | Konateľ | 2007-06-19 | — |
| Ing. Ivan Gombár | Konateľ | 2004-09-08 | — |
| Ing. Marián Gombár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2022-07-07 |
| Ing. Marián Gombár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-02-28 | 2022-05-22 |
| Ing. Ivan Gombár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-08 | 2022-07-07 |
| Ing. Ivan Gombár | Konateľ | 2004-09-08 | 2017-06-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Edita Gombárová
Ivan Gombár
Marián Gombár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGRO - GOMBÁR, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 7
Vznik
2004-09-08 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36563781RPO
DIČ
2021875768FS
IČ DPH
SK2021875768 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Dvory nad Žitavou
Krajina
SK
IBAN
SK1309000000005163810289FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-04-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č.NR02734 | 306k € |
| 2017-09-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 041NR060266 | 60k € |
| 2016-07-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda č. 16/17/054/134 – CzKN o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. | 22k € |
| 2023-11-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00278 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 21k € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00086 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 19k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO - GOMBÁR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36563781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36563781/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36563781", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →