🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žirany · SK

SEGAL s.r.o.

IČO36562131DIČ2021853229IČ DPHSK2021853229NACE4712EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 101 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
549k €
↗ +134.8% YoY
EBITDA · 2025
435k €
Čistý zisk · 2025
313k €
Aktíva spolu
559k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 101 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SEGAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 199k 398k 604k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 549k € 435k € 313k € 559k € RUZ závierka
2024 234k € 138k € 99k € 249k € RUZ závierka
2023 86k € 14k € 3 011 € 77k € RUZ závierka
2022 109k € 25k € 6 248 € 76k € RUZ závierka
2021 83k € 1 394 € -7 094 € 58k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby549 tis. €234 tis. €86 tis. €109 tis. €83 tis. €78 tis. €
EBITDA435 tis. €138 tis. €14 tis. €25 tis. €1 tis. €10 tis. €
EBITDA marža79.3 %59 %15.9 %22.7 %1.7 %13 %
Čistý zisk313 tis. €99 tis. €3 tis. €6 tis. €-7 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu559 tis. €249 tis. €77 tis. €76 tis. €58 tis. €73 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-06-27 Slovenská správa ciest, Bratislava Nový cestný most medzi mestami Komárno-Komárom-vypracovanie fotodokumentácie z výstavby mosta a propagačné video 58k €
2019-11-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania AP absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci NP „Absolventská prax štartuje zamestnanie“, uzatvorenej podľa ustanovenia § 51, č.dohody: 19/16/051/207 0 €
2019-10-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania AP absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci NP „Absolventská prax štartuje zamestnanie“, uzatvorenej podľa ustanovenia § 51, č.dohody: 19/16/051/163 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valentín Gál
Od 2022-09-01
CG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Csaba Gál
Od 2022-05-23
VG
Konateľ
Valentín Gál
Od 2008-03-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Csaba Gál Konateľ 2004-07-20
Valentín Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-22 2022-08-31
Csaba Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-20 2022-05-22
Csaba Gál Konateľ 2004-07-20 2017-06-23
Róbert Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-20 2008-10-21
Róbert Gál Konateľ 2004-07-20 2008-05-20
Róbert Gál Konateľ 2004-07-20 2008-10-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Csaba Gál
od 2018-01-26
Valentín Gál
od 2018-01-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SEGAL s.r.o.RPO
Sídlo
447
Vznik
2004-07-20 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36562131RPO
DIČ
2021853229FS
IČ DPH
SK2021853229 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Žirany
Krajina
SK
IBAN
SK2231000000004220297414FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36562131/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36562131/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36562131",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.