SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MEMOLAK s.r.o.

  • IČO36557587
  • DIČ2021795094
  • IČ DPHSK2021795094
  • NACE2551

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Dedinka, SK. Pôsobí v odvetví 2551.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
879k €
↗ +16.9% YoY
EBITDA · 2024
241k €
Čistý zisk · 2024
65k €
Aktíva spolu
1mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 402 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 323k 647k 980k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 879k € 241k € 65k € 1 mil. € RUZ závierka
2023 751k € 165k € 22k € 870k € RUZ závierka
2022 891k € 135k € 28k € 930k € RUZ závierka
2021 717k € 175k € 48k € 965k € RUZ závierka
2020 532k € 130k € 14k € 947k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby879 tis. €751 tis. €891 tis. €717 tis. €532 tis. €462 tis. €
EBITDA241 tis. €165 tis. €135 tis. €175 tis. €130 tis. €88 tis. €
EBITDA marža27.5 %22 %15.1 %24.4 %24.5 %19.1 %
Čistý zisk65 tis. €22 tis. €28 tis. €48 tis. €14 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu1.00 M €870 tis. €930 tis. €965 tis. €947 tis. €900 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Molnár
Od 2022-02-17
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Meňhart
Od 2022-02-17
IM
Konateľ
Ing. Martin Meňhart
Od 2019-04-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Alexander Molnár Konateľ 2013-05-20
Ing. Martin Meňhart Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-03 2022-02-16
Alexander Molnár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-04 2022-02-16
Radoslav Mituchovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-04 2013-06-03
Radoslav Mituchovič Konateľ 2004-03-02 2013-06-03
Radoslav Mituchovič Konateľ 2004-03-02 2013-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Meňhart
od 2019-06-11 · do 2022-01-04
Alexander Molnár
od 2017-08-15 · do 2022-01-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEMOLAK s.r.o.RPO
Sídlo
93
Vznik
2004-03-04 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36557587RPO
DIČ
2021795094FS
IČ DPH
SK2021795094 · aktívneFS
NACE
2551
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Dedinka
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000005146846749FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky D O H O D A č. 29/§50/PS/2015 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie 20k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEMOLAK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36557587/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36557587/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36557587",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →