SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VYFAKO, spol. s r.o.
- IČO36555355
- DIČ2020139121
- IČ DPHSK2020139121
- NACE3812 · Zber nebezpečného odpadu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Radošina, SK. Pôsobí v odvetví Zber nebezpečného odpadu, 17 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.28 mil. €
Zisk 265k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.28mil. €
↘ -0.3% YoY
EBITDA · 2025
411k €
Čistý zisk · 2025
265k €
Aktíva spolu
596k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
17
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.28 mil. € | 411k € | 265k € | 596k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.28 mil. € | 470k € | 321k € | 473k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.14 mil. € | 396k € | 274k € | 530k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.05 mil. € | 442k € | 315k € | 686k € | RUZ závierka |
| 2021 | 829k € | 326k € | 219k € | 527k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.28 M € | 1.28 M € | 1.14 M € | 1.05 M € | 829 tis. € | 851 tis. € |
| EBITDA | 411 tis. € | 470 tis. € | 396 tis. € | 442 tis. € | 326 tis. € | 355 tis. € |
| EBITDA marža | 32.2 % | 36.7 % | 34.8 % | 42.2 % | 39.3 % | 41.7 % |
| Čistý zisk | 265 tis. € | 321 tis. € | 274 tis. € | 315 tis. € | 219 tis. € | 232 tis. € |
| Aktíva spolu | 596 tis. € | 473 tis. € | 530 tis. € | 686 tis. € | 527 tis. € | 597 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Marko
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Rusko
ID
Konateľ
Ing. Daniel Rusko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Stanislav Dvonč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-02 | 2025-06-02 |
| Peter Grznár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2025-06-02 |
| Ing. Stanislav Dvonč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-29 | 2022-08-01 |
| Ing. Daniel Rusko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-20 | 2022-05-22 |
| Peter Grznár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-20 | 2022-05-22 |
| Ing. Stanislav Dvonč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-04-01 | 2010-01-28 |
| Ing. Daniel Rusko | Konateľ | 2003-11-12 | 2008-12-19 |
| Ing. Daniel Rusko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-12 | 2008-12-19 |
| Ing. Stanislav Dvonč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-12 | 2007-03-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
VYFAKO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nitrianska Blatnica 5
Vznik
2003-11-12 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36555355RPO
DIČ
2020139121FS
IČ DPH
SK2020139121 · aktívneFS
NACE
3812 · Zber nebezpečného odpadu
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Radošina
Krajina
SK
IBAN
SK7502000000001775002858FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-08-12 | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Trenčín | Zmluva č. 010713/306 na odber a prepravu odpadov | 500 € |
| 2026-01-08 | SOŠ TaS, Topoľčany | Zmluva č. 091225/781 o poskytovaní služieb | 0 € |
| 2025-12-01 | Obec Čachtice | Zmluva č. 011225/2275 o poskytovaní služieb | 0 € |
| 2025-02-24 | Obec Tužina , Tužina 76, 972 14 | Dodatok č.4 ku Zmluve č.020617/1918 na odber a prepravu odpadov | 0 € |
| 2025-02-20 | Mesto Piešťany | Dodatok č. 4 ku Zmluve č. 240619/2077 na odber a prepravu odpadov za účelom ekologického zhodnocovania a zneškodňovania | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VYFAKO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36555355/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36555355/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36555355", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →