🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · SK
ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o.
IČO36554626DIČ2021753514IČ DPHSK2021753514NACE7020EST.2003 · 23r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
129k €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
-1 279 €
Aktíva spolu
208k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129k € | 29k € | -1 279 € | 208k € | RUZ závierka |
| 2023 | 126k € | 45k € | -452 € | 271k € | RUZ závierka |
| 2022 | 343k € | 58k € | 557 € | 304k € | RUZ závierka |
| 2021 | 457k € | 31k € | -26k € | 268k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.09 mil. € | 88k € | 1 444 € | 478k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 129 tis. € | 126 tis. € | 343 tis. € | 457 tis. € | 1.09 M € | 2.35 M € |
| EBITDA | 29 tis. € | 45 tis. € | 58 tis. € | 31 tis. € | 88 tis. € | 125 tis. € |
| EBITDA marža | 22.4 % | 35.5 % | 16.8 % | 6.7 % | 8.1 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -452 € | 557 € | -26 tis. € | 1 tis. € | 65 tis. € |
| Aktíva spolu | 208 tis. € | 271 tis. € | 304 tis. € | 268 tis. € | 478 tis. € | 489 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Mayer
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Mayer
TM
Konateľ
Tibor Mayer
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivan Mayer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-18 | 2023-09-18 |
| Tibor Mayer, ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-18 | 2023-09-18 |
| Ivan Mayer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-13 | 2022-08-17 |
| Tibor Mayer, ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-13 | 2022-08-17 |
| Peter Bodoki | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-05-05 | 2017-09-12 |
| Peter Bodoki | Konateľ | 2017-03-30 | 2017-07-26 |
| Peter Bodoki | Konateľ | 2017-03-30 | 2017-09-12 |
| Tibor Mayer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-12-24 | 2022-08-17 |
| Ing. Tibor Szabó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-19 | 2016-12-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ENERGYMONTAGE - GROUP s.r.o.RPO
Sídlo
Nová Osada 2391
Vznik
2003-10-07 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36554626RPO
DIČ
2021753514FS
IČ DPH
SK2021753514 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK2102000000004982301555FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36554626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36554626/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36554626", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.