🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK

TRIGGER, spol. s r.o.

IČO36553549DIČ2021736057IČ DPHSK2021736057NACE6220EST.2003 · 23r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 67 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
57k €
↘ -85.5% YoY
EBITDA · 2025
12k €
Čistý zisk · 2025
5 131 €
Aktíva spolu
140k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 67 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRIGGER, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 144k 287k 436k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 57k € 12k € 5 131 € 140k € RUZ závierka
2024 396k € 5 753 € 4 660 € 323k € RUZ závierka
2023 305k € 6 038 € 4 743 € 345k € RUZ závierka
2022 138k € 8 211 € 6 279 € 321k € RUZ závierka
2021 143k € -5 144 € -7 747 € 249k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby57 tis. €396 tis. €305 tis. €138 tis. €143 tis. €134 tis. €
EBITDA12 tis. €6 tis. €6 tis. €8 tis. €-5 tis. €2 tis. €
EBITDA marža20.7 %1.5 %2 %5.9 %-3.6 %1.8 %
Čistý zisk5 tis. €5 tis. €5 tis. €6 tis. €-8 tis. €-6 tis. €
Aktíva spolu140 tis. €323 tis. €345 tis. €321 tis. €249 tis. €247 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-08-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-03-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 17/16/050/5 o poskytnutí fin. príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 4 380 €
2024-08-05 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 6/1000216651 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-06-05 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 6/1000215549 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 20/16/54E/2660 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Eliáš
Od 2022-05-23
IM
Konateľ
Ing. Michal Eliáš
Od 2003-07-15
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Eliáš
Od 2020-05-20
Do 2022-05-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Michal Eliáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-15 2020-05-19
Ing. Michal Eliáš Konateľ 2003-07-15 2020-05-19
Ing. Michal Eliáš Konateľ 2003-07-15 2015-01-16
Petr Brádle Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-15 2008-01-30
Petr Brádle Konateľ 2003-07-15 2008-01-04
Petr Brádle Konateľ 2003-07-15 2008-01-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRIGGER, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 11
Vznik
2003-07-15 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36553549RPO
DIČ
2021736057FS
IČ DPH
SK2021736057 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK7511110000006619513018FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36553549/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36553549/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36553549",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.