SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PharmExpo s.r.o.
- IČO36551864
- DIČ2021730601
- IČ DPHSK2021730601
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
925k €
Zisk 6 807 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
925k €
↗ +46.4% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
6 807 €
Aktíva spolu
153k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 925k € | 16k € | 6 807 € | 153k € | RUZ závierka |
| 2023 | 631k € | -36k € | -41k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2022 | 665k € | -2 637 € | -9 830 € | 172k € | RUZ závierka |
| 2021 | 661k € | -11k € | -19k € | 126k € | RUZ závierka |
| 2020 | 136k € | -152k € | -154k € | 158k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 925 tis. € | 631 tis. € | 665 tis. € | 661 tis. € | 136 tis. € | — |
| EBITDA | 16 tis. € | -36 tis. € | -3 tis. € | -11 tis. € | -152 tis. € | -10 tis. € |
| EBITDA marža | 1.8 % | -5.7 % | -0.4 % | -1.7 % | -111.7 % | — |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -41 tis. € | -10 tis. € | -19 tis. € | -154 tis. € | -11 tis. € |
| Aktíva spolu | 153 tis. € | 150 tis. € | 172 tis. € | 126 tis. € | 158 tis. € | 38 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Konateľ
JUDr. Michal Brož
MA
Konateľ
Mgr. Andrej Vrúbel
MA
Konateľ
Mgr. Andrej Vrúbel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Marcel Šulo | Konateľ | 2021-01-01 | 2026-02-13 |
| Mgr. Marcel Šulo | Konateľ | 2021-01-01 | 2026-02-12 |
| Ing. Marián Hodák | Konateľ | 2018-09-01 | 2020-12-31 |
| Ing. Marián Hodák | Konateľ | 2018-09-01 | 2020-12-31 |
| Ing. Martin Reis | Konateľ | 2018-02-01 | 2018-09-11 |
| Ing. Martin Reis | Konateľ | 2018-02-01 | 2018-08-31 |
| Mgr. Ondrej Hrivnák | Konateľ | 2016-08-04 | 2018-02-22 |
| Mgr. Ondrej Hrivnák | Konateľ | 2016-08-04 | 2018-01-31 |
| Ing. Jana Tomšíková | Konateľ | 2016-06-01 | 2016-10-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Brož
Milan Vrúbel
Tomislav Jurik
Marián Hodák
Martin Jurík
Tomislav Jurik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PharmExpo s.r.o.RPO
Sídlo
Budatínska 18
Vznik
2003-03-25 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36551864RPO
DIČ
2021730601FS
IČ DPH
SK2021730601 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK7911000000002628830420FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-03-02 | Liečba pre dlhodobo chorých Štiavnička, Ružomberok | Kúpna zmluva | 15k € |
| 2015-03-02 | Liečba pre dlhodobo chorých Štiavnička, Ružomberok | Kúpna zmluva | 10k € |
| 2015-03-02 | Liečba pre dlhodobo chorých Štiavnička, Ružomberok | Kúpna zmluva | 9 000 € |
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PharmExpo s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36551864/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36551864/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36551864", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →