SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FILTER INVEST V & T GROUP, s.r.o.

  • IČO36550485
  • DIČ2020154521
  • IČ DPHSK2020154521
  • NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.s textil.stroj..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 201k € Zisk 3 018 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
201k €
↗ +28.0% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
3 018 €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 81k 161k 245k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 201k € 13k € 3 018 € 60k € RUZ závierka
2024 157k € 8 616 € -1 329 € 65k € RUZ závierka
2023 136k € 2 614 € -1 930 € 76k € RUZ závierka
2022 222k € 613 € 169 € 41k € RUZ závierka
2021 157k € 1 074 € 499 € 33k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby201 tis. €157 tis. €136 tis. €222 tis. €157 tis. €110 tis. €
EBITDA13 tis. €9 tis. €3 tis. €613 €1 tis. €-3 tis. €
EBITDA marža6.4 %5.5 %1.9 %0.3 %0.7 %-2.5 %
Čistý zisk3 tis. €-1 tis. €-2 tis. €169 €499 €-4 tis. €
Aktíva spolu60 tis. €65 tis. €76 tis. €41 tis. €33 tis. €32 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Červen
Od 2022-05-11
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Červen
Od 2002-12-02
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Červen
Od 2006-03-09
Do 2022-05-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Červen Konateľ 2002-12-02 2022-05-10
Ing. Vladimír Červen Konateľ 2002-12-02 2006-03-08
Ing. Vladimír Červen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-12-02 2006-03-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FILTER INVEST V & T GROUP, s.r.o.RPO
Sídlo
Farská 1
Vznik
2002-12-02 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36550485RPO
DIČ
2020154521FS
IČ DPH
SK2020154521 · aktívneFS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK3956000000000848099001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 20/16/54E/2412 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FILTER INVEST V & T GROUP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36550485/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36550485/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36550485",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →