SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o.

  • IČO36536474
  • DIČ2020152574
  • IČ DPHSK2020152574
  • NACE4672 · Veľkoobchod s kovmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Alekšince, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kovmi, 22 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 31.48 mil. € Zisk 73k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
31.48mil. €
↗ +1.4% YoY
EBITDA · 2024
901k €
Čistý zisk · 2024
73k €
Aktíva spolu
9.93mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
22
Σ 544k €
EU projekty
1
Σ 79k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 239 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 11M 23M 35M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 31.48 mil. € 901k € 73k € 9.93 mil. € RUZ závierka
2023 31.03 mil. € 763k € 38k € 10.62 mil. € RUZ závierka
2022 28.24 mil. € 673k € 336k € 10.74 mil. € RUZ závierka
2021 21.8 mil. € 375k € 106k € 3.44 mil. € RUZ závierka
2020 10.57 mil. € 321k € 82k € 3.02 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby31.48 M €31.03 M €28.24 M €21.80 M €10.57 M €4.89 M €
EBITDA901 tis. €763 tis. €673 tis. €375 tis. €321 tis. €-87 tis. €
EBITDA marža2.9 %2.5 %2.4 %1.7 %3 %-1.8 %
Čistý zisk73 tis. €38 tis. €336 tis. €106 tis. €82 tis. €-140 tis. €
Aktíva spolu9.93 M €10.62 M €10.74 M €3.44 M €3.02 M €1.97 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Wachal
Od 2022-11-12
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Wachal
Od 2022-05-23
GM
Konateľ
Gregor Marek Kuczera
Od 2010-11-11
Do 2010-10-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gregor Marek Kuczera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-21 2008-08-11
Ing. Juraj Wachal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-21 2022-11-11
Gregor Marek Kuczera Konateľ 2002-04-16 2010-11-10
Gregor Marek Kuczera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-05-22 2006-03-20
Gregor Marek Kuczera Konateľ 2000-05-22 2002-04-15
Ing. Juraj Wachal Konateľ 2000-05-22 2022-05-22
Ing. Juraj Wachal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-05-22 2006-03-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Wachal
od 2019-03-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o.RPO
Sídlo
231
Vznik
2000-05-22 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36536474RPO
DIČ
2020152574FS
IČ DPH
SK2020152574 · aktívneFS
NACE
4672 · Veľkoobchod s kovmi
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Alekšince
Krajina
SK
IBAN
SK5002000000001388440751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 544k € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-06-13 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Rámcová dohoda 221k €
2021-08-04 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Rámcová dohoda 214k €
2021-10-06 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Rámcová dohoda 123k €
2023-11-16 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2023-82/DPL5 55k €
2024-11-26 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 34k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36536474/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36536474/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36536474",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →