AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ISTROKAPITAL, a. s.
- IČO36529966
- DIČ2020151760
- IČ DPHSK2020151760
- LEI097900BHMN0000101361
- NACE6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb
Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pom.čin.fin.služieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
505k €
↘ -31.2% YoY
EBITDA · 2024
-1.76mil. €
Čistý zisk · 2024
2.71mil. €
Aktíva spolu
173.43mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
149 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 505k € | -1.76 mil. € | 2.71 mil. € | 173.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 734k € | -1.42 mil. € | -2.12 mil. € | 174.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.22 mil. € | -1.17 mil. € | -1.69 mil. € | 230.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 945k € | -1.43 mil. € | -2.08 mil. € | 224.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 884k € | -1.32 mil. € | -927k € | 227.84 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 505 tis. € | 734 tis. € | 1.22 M € | 945 tis. € | 884 tis. € | 2.04 M € |
| EBITDA | -1.76 M € | -1.42 M € | -1.17 M € | -1.43 M € | -1.32 M € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | -348.3 % | -193.8 % | -96.6 % | -150.8 % | -149.4 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 2.71 M € | -2.12 M € | -1.69 M € | -2.08 M € | -927 tis. € | 645 tis. € |
| Aktíva spolu | 173.43 M € | 174.63 M € | 230.08 M € | 224.17 M € | 227.84 M € | 236.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BU
Člen dozorného orgánu
Bohuslav Ukropec
IT
Člen predstavenstva
Ing. Tatiana Franzenová
IZ
Člen predstavenstva
Ing. Zuzana Kubíčková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mario Hoffmann | Predseda predstavenstva | 2022-03-31 | — |
| Mgr. Klaudia Legéňová | Člen dozorného orgánu | 2022-03-30 | — |
| Dušan Sýkora | Člen predstavenstva | 2021-09-11 | — |
| Miloš Gašparík | Člen dozorného orgánu | 2021-09-11 | — |
| Lucia Kostková | Člen dozorného orgánu | 2021-09-11 | 2022-04-04 |
| Lucia Kostková | Člen dozorného orgánu | 2021-09-11 | 2022-05-30 |
| Ing. Tatiana Franzenová | Člen predstavenstva | 2017-03-30 | 2022-03-30 |
| Ing. Tatiana Franzenová | člen predstavenstva | 2017-03-30 | 2022-05-30 |
| Ing. Zuzana Kubíčková | Člen predstavenstva | 2017-03-30 | 2022-03-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ISTROKAPITAL, a. s.RPO
Sídlo
Vajnorská 100/B
Vznik
1998-11-30 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36529966RPO
DIČ
2020151760FS
IČ DPH
SK2020151760 · aktívneFS
LEI
097900BHMN0000101361GLEIF
NACE
6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3981200000008649019060FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ISTROKAPITAL, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36529966/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36529966/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36529966", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →