🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK
NZZ - RELAX, s.r.o.
IČO36529222DIČ2021420390NACE8695EST.1998 · 28r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
909k €
↘ -3.6% YoY
EBITDA · 2024
124k €
Čistý zisk · 2024
67k €
Aktíva spolu
279k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
19
Σ 49k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NZZ - RELAX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 909k € | 124k € | 67k € | 279k € | RUZ závierka |
| 2023 | 944k € | 194k € | 131k € | 435k € | RUZ závierka |
| 2022 | 828k € | 111k € | 69k € | 275k € | RUZ závierka |
| 2021 | 673k € | 94k € | 55k € | 281k € | RUZ závierka |
| 2020 | 579k € | 74k € | 48k € | 263k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 909 tis. € | 944 tis. € | 828 tis. € | 673 tis. € | 579 tis. € | 550 tis. € |
| EBITDA | 124 tis. € | 194 tis. € | 111 tis. € | 94 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 20.6 % | 13.4 % | 14 % | 12.8 % | 9.9 % |
| Čistý zisk | 67 tis. € | 131 tis. € | 69 tis. € | 55 tis. € | 48 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 279 tis. € | 435 tis. € | 275 tis. € | 281 tis. € | 263 tis. € | 146 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2025-03-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
| 2024-03-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 9 418 € |
| 2023-03-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 558 € |
| 2022-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 7 909 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dana Csákváriová
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ján Kanás
MJ
Konateľ
MUDr. Ján Kanás
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Enikő Molnárová | Konateľ | 2022-10-01 | — |
| Dionýz Csákvári | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | — |
| Dionýz Csákvári | Konateľ | 1998-08-07 | — |
| Dana Csákváriová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2024-05-14 |
| Dana Csákváriová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-30 | 2022-05-22 |
| Dionýz Csákvári | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-30 | 2022-05-22 |
| Dana Csákváriová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-28 | 2008-12-29 |
| Dionýz Csákvári | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-28 | 2008-12-29 |
| Dionýz Csákvári | Konateľ | 1998-09-28 | 2008-12-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dana Csákváriová
Ján KanásPEP
Dionýz Csákvári
Dana Csákváriová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
NZZ - RELAX, s.r.o.RPO
Sídlo
Letomostie 2
Vznik
1998-09-28 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36529222RPO
DIČ
2021420390FS
NACE
8695
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36529222/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36529222/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36529222", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.