SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SABRINA MODELLE, s.r.o.
- IČO36525685
- DIČ2021324052
- IČ DPHSK2021324052
- NACE1429
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 1429, 37 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.29mil. €
↘ -9.5% YoY
EBITDA · 2024
537k €
Čistý zisk · 2024
281k €
Aktíva spolu
2.12mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
37
Σ 1.17 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
25 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.29 mil. € | 537k € | 281k € | 2.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.53 mil. € | 621k € | 427k € | 1.72 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.68 mil. € | 232k € | 138k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.53 mil. € | 224k € | 130k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.32 mil. € | 196k € | 115k € | 772k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.29 M € | 2.53 M € | 1.68 M € | 1.53 M € | 1.32 M € | 1.43 M € |
| EBITDA | 537 tis. € | 621 tis. € | 232 tis. € | 224 tis. € | 196 tis. € | 135 tis. € |
| EBITDA marža | 23.4 % | 24.5 % | 13.9 % | 14.6 % | 14.9 % | 9.5 % |
| Čistý zisk | 281 tis. € | 427 tis. € | 138 tis. € | 130 tis. € | 115 tis. € | 88 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.12 M € | 1.72 M € | 1.26 M € | 1.01 M € | 772 tis. € | 715 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Sabina Hercegová
ŠH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Herceg
SH
od: 29.12.1997
Sabina Hercegová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Štefan Herceg | Konateľ | 1997-12-29 | — |
| Sabina Hercegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-30 | 2022-07-26 |
| Štefan Herceg | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-30 | 2022-07-26 |
| Sabina Hercegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-23 | 2010-06-29 |
| Štefan Herceg | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-23 | 2010-06-29 |
| Sabina Hercegová | od: 29.12.1997 | 2002-02-28 | 2022-05-22 |
| Sabina Hercegová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-28 | 2004-01-22 |
| Sabina Mihaliková | Konateľ | 1997-12-29 | 2002-02-27 |
| Sabina Mihaliková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-12-29 | 2002-02-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Štefan Herceg
Sabina Hercegová
Štefan Herceg
Sabina Hercegová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SABRINA MODELLE, s.r.o.RPO
Sídlo
Pri Podlužianke 3
Vznik
1997-12-29 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36525685RPO
DIČ
2021324052FS
IČ DPH
SK2021324052 · aktívneFS
NACE
1429
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002625764958FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-17 | Sociálna poisťovňa, ústredie | Rámcová dohoda na dodávku rovnošaty a jej súčasti pre zamestnancov vlastnej ochrany | 262k € |
| 2011-05-21 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Kúpna zmluva č. 1 k rámcovej dohode č. GRZVJS-3-4/32-2011 | 174k € |
| 2026-01-14 | Hlavné mesto SR Bratislava | Predmetom zmluvy je dodanie služobnej uniformy pre MsP. | 153k € |
| 2023-11-20 | Hlavné mesto SR Bratislava | Predmetom rámcovej dohody je dodanie služobných uniforiem pre MsP. | 139k € |
| 2023-11-06 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Rámcová dohoda č. 43/2023/161 | 84k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SABRINA MODELLE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36525685/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36525685/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36525685", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →