SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SALOME, s.r.o.

  • IČO36524247
  • DIČ2020137152
  • NACE7120 · Technické testovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2 200 € Zisk 1 860 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2 200 €
↗ +20.1% YoY
EBITDA · 2024
2 200 €
Čistý zisk · 2024
1 860 €
Aktíva spolu
840 €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6k 11k 17k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2 200 € 2 200 € 1 860 € 840 € RUZ závierka
2023 1 832 € 135 € 115 € 500 € RUZ závierka
2022 13k € 343 € 211 € 3 679 € RUZ závierka
2021 12k € 384 € 326 € 3 033 € RUZ závierka
2020 16k € 336 € 286 € 5 699 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2 tis. €2 tis. €13 tis. €12 tis. €16 tis. €18 tis. €
EBITDA2 tis. €135 €343 €384 €336 €132 €
EBITDA marža100 %7.4 %2.6 %3.2 %2.1 %0.7 %
Čistý zisk2 tis. €115 €211 €326 €286 €104 €
Aktíva spolu840 €500 €4 tis. €3 tis. €6 tis. €3 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing Jozef Dubaj
Od 2024-06-13
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Dubaj
Od 2022-04-22
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Dubaj
Od 2022-04-22
Do 2024-06-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Dubaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-06-21 2022-04-21
Ing. Jozef Cifra Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-11-10 2006-09-08
Ing. Jozef Dubaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-11-10 2000-06-20
Ing. Jozef Dubaj Konateľ 1997-11-10 2022-04-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SALOME, s.r.o.RPO
Sídlo
Ul.Mieru 1339/7
Vznik
1997-11-10 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36524247RPO
DIČ
2020137152FS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SALOME, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36524247/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36524247/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36524247",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →