SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SANAT, spol. s r.o.

  • IČO36524093
  • DIČ2021341685
  • IČ DPHSK2021341685
  • NACE8691

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 8691, 32 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.32 mil. € Zisk 3 908 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.32mil. €
↗ +7.7% YoY
EBITDA · 2024
386k €
Čistý zisk · 2024
3 908 €
Aktíva spolu
5.37mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
32
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 55 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.32 mil. € 386k € 3 908 € 5.37 mil. € RUZ závierka
2023 3.08 mil. € 388k € 854 € 5.52 mil. € RUZ závierka
2022 2.53 mil. € 431k € 121k € 5.94 mil. € RUZ závierka
2021 2.42 mil. € -120k € -433k € 5.87 mil. € RUZ závierka
2020 2.27 mil. € 536k € 251k € 4.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.32 M €3.08 M €2.53 M €2.42 M €2.27 M €2.37 M €
EBITDA386 tis. €388 tis. €431 tis. €-120 tis. €536 tis. €482 tis. €
EBITDA marža11.6 %12.6 %17 %-5 %23.6 %20.4 %
Čistý zisk4 tis. €854 €121 tis. €-433 tis. €251 tis. €188 tis. €
Aktíva spolu5.37 M €5.52 M €5.94 M €5.87 M €4.59 M €4.85 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhMr. Katarína Hruškovičová
Od 2021-09-11
MJ
Konateľ
Mgr. Jana Parízek Hruškovičová
Od 2014-11-04
PK
Konateľ
PhMr. Katarína Hruškovičová
Od 1997-11-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Jana Éderová Konateľ 2014-11-04 2023-06-28
Mgr. Jana Hruškovičová Konateľ 2014-11-04 2025-08-07
Mgr. Jana Éderová Konateľ 2010-06-15 2013-08-12
Mgr. Jana Éderová Konateľ 2010-06-15 2013-08-21
PhMr. Katarína Hruškovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-19 2021-09-10
MUDr. Eleonóra Špánitzová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-08 2009-06-02
PhMr. Katarína Hruškovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-08 2010-05-18
MUDr. Peter Špánitz Konateľ 2004-11-29 2009-06-02
MUDr. Peter Špánitz Konateľ 2004-11-29 2009-06-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Hruškovičová
od 2017-08-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SANAT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nábrežná 3
Vznik
1997-11-05 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36524093RPO
DIČ
2021341685FS
IČ DPH
SK2021341685 · aktívneFS
NACE
8691
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000004475516455FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
32 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-02-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-06-30 Ministerstvo zdravotníctva SR Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 2.2 mil. €
2012-01-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestaní zamestnancov s nízkymi mzdami 8 921 €
2013-01-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestaní zamestnancov s nízkymi mzdami 7 600 €
2018-04-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa podľa §54 ods.1 písm. a) zákona č.5/2004 Z.z o službách zamestnanosti 6 327 €
2020-11-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" Aktivita 3 Podpora zamestnávania UoZ podľa §54 ods.1 písm. d) zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení 5 709 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SANAT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36524093/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36524093/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36524093",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →