AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 LOGAN INVESTMENT, a.s.
- IČO36521272
- DIČ2020241696
- IČ DPHSK2020241696
- NACE2551
Akciová spoločnosť, registrovaná 1997, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví 2551.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
534k €
↘ -18.8% YoY
EBITDA · 2025
40k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
205k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 534k € | 40k € | 26k € | 205k € | RUZ závierka |
| 2024 | 658k € | 59k € | 32k € | 333k € | RUZ závierka |
| 2023 | 850k € | 147k € | 110k € | 573k € | RUZ závierka |
| 2022 | 785k € | 153k € | 113k € | 701k € | RUZ závierka |
| 2021 | 720k € | 171k € | 121k € | 595k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 534 tis. € | 658 tis. € | 850 tis. € | 785 tis. € | 720 tis. € | 589 tis. € |
| EBITDA | 40 tis. € | 59 tis. € | 147 tis. € | 153 tis. € | 171 tis. € | 62 tis. € |
| EBITDA marža | 7.6 % | 8.9 % | 17.3 % | 19.5 % | 23.7 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 32 tis. € | 110 tis. € | 113 tis. € | 121 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 205 tis. € | 333 tis. € | 573 tis. € | 701 tis. € | 595 tis. € | 452 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FH
Člen dozorného orgánu
Filip Huszár
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martin Škulec
KH
Člen predstavenstva
Katarína Huszárová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Huszár | Člen dozorného orgánu | 2021-08-31 | — |
| Natália Vekeman Huszárová | Člen predstavenstva | 2021-08-31 | — |
| RNDr. Anna Kovárová | Predseda predstavenstva | 2021-08-31 | — |
| Viera Palenčíková | Člen predstavenstva | 2021-08-31 | — |
| Ing. Ján Košnár | člen | 2021-09-29 | 2021-08-31 |
| Ľubomír Jurík | Člen dozorného orgánu | 2007-05-01 | 2021-09-28 |
| Ľubomír Jurík | Člen dozorného orgánu | 2007-05-01 | 2021-08-31 |
| Ing. Juraj Štaffa, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2003-06-19 | 2007-04-30 |
| Ing. Juraj Štaffa, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2003-06-19 | 2007-05-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LOGAN INVESTMENT, a.s.RPO
Sídlo
Šenkvická cesta 11D
Vznik
1997-06-19 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36521272RPO
DIČ
2020241696FS
IČ DPH
SK2020241696 · aktívneFS
NACE
2551
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK5302000000000001408112FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LOGAN INVESTMENT, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36521272/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36521272/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36521272", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →