🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK

KLIMAK SERVICE, s.r.o.

IČO36519901DIČ2020150528IČ DPHSK7120000030NACE3312 · Oprava strojovEST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7.81mil. €
↗ +27.4% YoY
EBITDA · 2024
819k €
Čistý zisk · 2024
460k €
Aktíva spolu
2.82mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
36
Σ 1.14 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KLIMAK SERVICE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7.81 mil. € 819k € 460k € 2.82 mil. € RUZ závierka
2023 6.13 mil. € 400k € 162k € 2.55 mil. € RUZ závierka
2022 5.26 mil. € 692k € 461k € 2.01 mil. € RUZ závierka
2021 3.89 mil. € 587k € 411k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2020 3.77 mil. € 664k € 468k € 941k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7.81 M €6.13 M €5.26 M €3.89 M €3.77 M €3.52 M €
EBITDA819 tis. €400 tis. €692 tis. €587 tis. €664 tis. €479 tis. €
EBITDA marža10.5 %6.5 %13.2 %15.1 %17.6 %13.6 %
Čistý zisk460 tis. €162 tis. €461 tis. €411 tis. €468 tis. €317 tis. €
Aktíva spolu2.82 M €2.55 M €2.01 M €1.06 M €941 tis. €939 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
36 zmlúv 1.14 mil. € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-07-18 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisná zmluva - Pozáručný servis klimatizačných zariadení a VZT zariadení - časť Bratislava 272k €
2023-12-05 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisná zmluva na vykonávanie pravidelného pozáručného servisu a opráv klimatizačných a vzduchotechnických zariadení v objektoch LPS SR, š. p. pre Časť 3. Bratislava 264k €
2019-07-18 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisná zmluva - Pozáručný servis klimatizačných zariadení a VZT zariadení - časť Západ 172k €
2023-12-05 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Servisná zmluva na vykonávanie pravidelného pozáručného servisu a opráv klimatizačných a vzduchotechnických zariadení v objektoch LPS SR, š. p. pre Časť 1. ZÁPAD 163k €
2022-08-15 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o dielo 154k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ĽL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Laboš
Od 2022-05-23
ŠV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Vaško
Od 2022-05-23
IM
Konateľ
Ing. Marek Vaško
Od 2018-04-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ľuboš Laboš Konateľ 1997-04-23
Štefan Vaško Konateľ 1997-04-23
Ing. Marek Vaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2024-12-02
Ing. Marek Vaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-05-29 2022-05-22
Ľuboš Laboš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-04 2022-05-22
Ľuboš Laboš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-04-14 2009-06-03
Štefan Vaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-04-14 2022-05-22
Ľuboš Laboš Konateľ 1997-04-23 2022-05-22
Ľuboš Laboš Konateľ 1997-04-23 2009-06-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľuboš Laboš
od 2022-12-07
Marek Vaško
od 2018-06-05
Ľuboš Laboš
od 2017-07-21 · do 2022-12-07
Štefan Vaško
od 2017-07-21 · do 2018-06-05
Ľuboš Laboš
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Štefan Vaško
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KLIMAK SERVICE, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 165
Vznik
1997-04-23 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36519901RPO
DIČ
2020150528FS
IČ DPH
SK7120000030 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36519901/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36519901/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36519901",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.