SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 GP-TRANS, spol. s r.o.

  • IČO36516732
  • DIČ2022182987
  • IČ DPHSK2022182987
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 38/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.4 mil. € Zisk 9 405 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.4mil. €
↘ -9.8% YoY
EBITDA · 2024
45k €
Čistý zisk · 2024
9 405 €
Aktíva spolu
999k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 21k €
Kredit
E· 38/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 5 380 €
Dlh sociálnej poisťovne 6 849 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 19 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.4 mil. € 45k € 9 405 € 999k € RUZ závierka
2023 2.67 mil. € 25k € -11k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2022 1.92 mil. € 103k € 53k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 2.94 mil. € 262k € 165k € 1.25 mil. € RUZ závierka
2020 3.04 mil. € 511k € 316k € 1.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.40 M €2.67 M €1.92 M €2.94 M €3.04 M €1.85 M €
EBITDA45 tis. €25 tis. €103 tis. €262 tis. €511 tis. €287 tis. €
EBITDA marža1.9 %0.9 %5.4 %8.9 %16.8 %15.6 %
Čistý zisk9 tis. €-11 tis. €53 tis. €165 tis. €316 tis. €-35 tis. €
Aktíva spolu999 tis. €1.12 M €1.12 M €1.25 M €1.01 M €706 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Geciová
Od 2026-01-22
PG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Geci
Od 2026-01-22
PG
Konateľ
Patrik Geci
Od 2006-05-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martina Geciová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-08 2026-01-21
Patrik Geci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-08 2026-01-21
Martina Geciová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-13 2022-09-07
Patrik Geci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-13 2022-09-07
Patrik Geci Konateľ 2006-05-13 2026-01-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Patrik Geci
od 2026-02-08
Martina Geciová
od 2026-02-08
Patrik Geci
od 2017-06-20 · do 2026-02-08
Martina Geciová
od 2017-06-20 · do 2026-02-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GP-TRANS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Puškinova 16
Vznik
2006-05-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36516732RPO
DIČ
2022182987FS
IČ DPH
SK2022182987 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3002000000002166470351FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 21k € celková hodnota 2025-07-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-16 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 8 476 €
2025-07-24 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 7 199 €
2023-08-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 7 190 €
2025-02-13 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 7 087 €
2022-05-03 Ekos, spol. s r.o. Stará Ľubovňa Zmluva o odbere a zhodnotení stavebného odpadu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GP-TRANS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36516732/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36516732/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36516732",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →