SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AMASS s.r.o.
- IČO36515639
- DIČ2022273550
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Vysoké Tatry, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
188k €
Zisk 78k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
188k €
↗ +8.0% YoY
EBITDA · 2025
111k €
Čistý zisk · 2025
78k €
Aktíva spolu
193k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188k € | 111k € | 78k € | 193k € | RUZ závierka |
| 2024 | 175k € | 112k € | 83k € | 210k € | RUZ závierka |
| 2023 | 163k € | 91k € | 69k € | 171k € | RUZ závierka |
| 2022 | 137k € | 60k € | 39k € | 133k € | RUZ závierka |
| 2021 | 123k € | 52k € | 33k € | 138k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 188 tis. € | 175 tis. € | 163 tis. € | 137 tis. € | 123 tis. € | 109 tis. € |
| EBITDA | 111 tis. € | 112 tis. € | 91 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € | 44 tis. € |
| EBITDA marža | 58.8 % | 64.1 % | 55.4 % | 44 % | 42.3 % | 40.8 % |
| Čistý zisk | 78 tis. € | 83 tis. € | 69 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 193 tis. € | 210 tis. € | 171 tis. € | 133 tis. € | 138 tis. € | 124 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Schmidtová
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martin Schmidt
MM
Konateľ
MUDr. Martin Schmidt
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anna Schmidtová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-12 | 2022-11-25 |
| MUDr. Martin Schmidt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-12 | 2022-11-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
AMASS s.r.o.RPO
Sídlo
Tatranská Polianka 29
Vznik
2006-04-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36515639RPO
DIČ
2022273550FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vysoké Tatry
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-05-06 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMASS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36515639/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36515639/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36515639", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →