🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Lackovce · SK
FRIVALD s.r.o.
IČO36514497DIČ2022154849IČ DPHSK2022154849NACE6310EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 628 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
198k €
↘ -5.0% YoY
EBITDA · 2025
74k €
Čistý zisk · 2025
45k €
Aktíva spolu
137k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
628 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FRIVALD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 198k € | 74k € | 45k € | 137k € | RUZ závierka |
| 2024 | 209k € | 63k € | 38k € | 151k € | RUZ závierka |
| 2023 | 196k € | 46k € | 33k € | 115k € | RUZ závierka |
| 2022 | 156k € | 36k € | 21k € | 59k € | RUZ závierka |
| 2021 | 131k € | 31k € | 17k € | 80k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 198 tis. € | 209 tis. € | 196 tis. € | 156 tis. € | 131 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA | 74 tis. € | 63 tis. € | 46 tis. € | 36 tis. € | 31 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA marža | 37 % | 30.2 % | 23.7 % | 23.2 % | 23.8 % | 37.3 % |
| Čistý zisk | 45 tis. € | 38 tis. € | 33 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| Aktíva spolu | 137 tis. € | 151 tis. € | 115 tis. € | 59 tis. € | 80 tis. € | 66 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-07-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-04-18 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Petra Frivaldská
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Rastislav Frivaldský
MP
Konateľ
MUDr. Petra Frivaldská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Rastislav Frivaldský | Konateľ | 2006-03-14 | — |
| MUDr. Petra Frivaldská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-14 | 2022-09-28 |
| MUDr. Rastislav Frivaldský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-14 | 2022-09-28 |
| MUDr. Petra Frivaldská | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-11-14 |
| MUDr. Petra Frivaldská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2010-05-13 |
| MUDr. Rastislav Frivaldský | Konateľ | 2006-03-14 | 2014-11-14 |
| MUDr. Rastislav Frivaldský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2010-05-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
FRIVALD s.r.o.RPO
Sídlo
50
Vznik
2006-03-14 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36514497RPO
DIČ
2022154849FS
IČ DPH
SK2022154849 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Lackovce
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36514497/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36514497/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36514497", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.