SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ENVIRON SK, s.r.o.

  • IČO36510041
  • DIČ2022080148
  • IČ DPHSK2022080148
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Hýľov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 13 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.16mil. €
↗ +216.7% YoY
EBITDA · 2024
162k €
Čistý zisk · 2024
124k €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 4.24 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 412 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 421k 842k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.16 mil. € 162k € 124k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2023 366k € 84k € 61k € 767k € RUZ závierka
2022 77k € 6 245 € -41k € 617k € RUZ závierka
2021 66k € -16k € -51k € 306k € RUZ závierka
2020 89k € -43k € -75k € 116k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.16 M €366 tis. €77 tis. €66 tis. €89 tis. €124 tis. €
EBITDA162 tis. €84 tis. €6 tis. €-16 tis. €-43 tis. €-34 tis. €
EBITDA marža14 %23.1 %8.1 %-24 %-48 %-27.5 %
Čistý zisk124 tis. €61 tis. €-41 tis. €-51 tis. €-75 tis. €-57 tis. €
Aktíva spolu1.24 M €767 tis. €617 tis. €306 tis. €116 tis. €110 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Čonka – Skyba
Od 2025-03-05
Konateľ
Juraj Čonka-Skyba
Od 2017-07-10
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Čonka – Skyba
Od 2023-05-05
Do 2025-03-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Čonka-Skyba Konateľ 2017-07-10 2025-03-04
Juraj Čonka – Skyba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-08-06 2023-05-04
Mgr. Eugen Kurimský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-08-06 2017-08-24
František Mičko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-25 2015-08-05
František Mičko Konateľ 2007-07-13 2017-08-24
František Mičko Konateľ 2007-07-13 2017-07-10
František Mičko Konateľ 2007-07-13 2014-02-25
Andrej Žipaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-03 2009-02-09
Andrej Žipaj Konateľ 2006-07-24 2009-02-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Čonka-Skyba
od 2026-03-02
Juraj Čonka-Skyba
od 2021-03-15 · do 2026-03-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ENVIRON SK, s.r.o.RPO
Sídlo
182
Vznik
2005-10-25 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36510041RPO
DIČ
2022080148FS
IČ DPH
SK2022080148 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Hýľov
Krajina
SK
IBAN
SK2975000000004004755492FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 4.24 mil. € celková hodnota 2025-07-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-22 Obec Biel, Hlavná 48, 07 41 Biel Kúpna zmluva o prevode vlastníctva k nehnuteľnosti 1.22 mil. €
2025-05-28 Obec Biel, Hlavná 48, 07 41 Biel Kúpna zmluva o prevode vlastníctva k nehnuteľnosti 1.2 mil. €
2024-11-11 Štátny fond rozvoja bývania Záložná zmluva č. 800/698/2024 971k €
2024-03-19 Obec Poľany Zmluva o dielo 214k €
2024-12-20 Obec Poľany Dodatok č.1 k Zmluve o dielo č. 2024 201k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENVIRON SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36510041/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36510041/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36510041",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →