🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · SK

IVMAT, spol. s r.o.

IČO36506010DIČ2022039514IČ DPHSK2022039514NACE4773 · LekárneEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
963k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
216k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IVMAT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 360k 721k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 963k € 42k € 30k € 216k € RUZ závierka
2024 993k € 59k € 44k € 229k € RUZ závierka
2023 889k € 71k € 54k € 248k € RUZ závierka
2022 853k € 14k € 9 927 € 231k € RUZ závierka
2021 814k € 60k € 46k € 218k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby963 tis. €993 tis. €889 tis. €853 tis. €814 tis. €840 tis. €
EBITDA42 tis. €59 tis. €71 tis. €14 tis. €60 tis. €12 tis. €
EBITDA marža4.3 %5.9 %8 %1.7 %7.4 %1.4 %
Čistý zisk30 tis. €44 tis. €54 tis. €10 tis. €46 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu216 tis. €229 tis. €248 tis. €231 tis. €218 tis. €224 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-01-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-02 Centrum pre deti a rodiny Svidník Zmluva o dodávke liekov a doplatkov k liekom (recepty) a dodávke liekov na voľný predaj 0 €
2025-12-01 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Jánošík
Od 2022-05-26
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Ľubica Dupejová
Od 2022-05-26
JJ
Konateľ
Jakub Janošík
Od 2015-09-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PharmDr. Ľubica Dupejová Konateľ 2006-05-17
Jakub Jánošík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-13 2022-05-25
Jakub Jánošík Konateľ 2015-09-21 2017-06-27
Matej Jánošík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-01 2015-10-12
Matej Jánošík Konateľ 2006-05-17 2015-09-21
Matej Jánošík Konateľ 2006-05-17 2015-10-12
MUDr. Miroslav Jánošík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-25 2006-07-31
MUDr. Miroslav Jánošík Konateľ 2005-05-25 2006-07-31
PharmDr. Ľubica Dupejová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-25 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jakub Jánošík
od 2020-02-26
Ľubica Dupejová
od 2017-07-27
Jakub Jánošík
od 2017-07-27 · do 2020-02-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IVMAT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
MUDr. Pribulu 149
Vznik
2005-05-25 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36506010RPO
DIČ
2022039514FS
IČ DPH
SK2022039514 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svidník
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000002050450156FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36506010/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36506010/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36506010",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.