SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GOTHAM Investment s.r.o.
- IČO36505170
- DIČ2021992863
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2025
-84 €
Aktíva spolu
217 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | -84 € | 217 € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -1 € | -425 € | 216 € | RUZ závierka |
| 2023 | — | — | -84 € | 230 € | RUZ závierka |
| 2022 | — | — | -84 € | 215 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | -84 € | 298 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — |
| EBITDA | — | -1 € | — | — | — | -69 € |
| EBITDA marža | — | — | — | — | — | — |
| Čistý zisk | -84 € | -425 € | -84 € | -84 € | -84 € | -153 € |
| Aktíva spolu | 217 € | 216 € | 230 € | 215 € | 298 € | 282 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JB
Konateľ
Jaroslav Birčák
ŁK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Łukasz Klimaszewski
MZ
Konateľ
Marek Zięba
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Zięba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-30 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
GOTHAM Investment s.r.o.RPO
Sídlo
Budovateľská 63
Vznik
2005-04-30 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36505170RPO
DIČ
2021992863FS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GOTHAM Investment s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-12-18
7CbR/30/2025-43
Oznámenie o predpoklade úpadku spoločnosti
Okresný súd Prešov v právnej veci zrušenia obchodnej spoločnosti GOTHAM Investment s.r.o., so sídlom Budovateľská 63, Prešov 080 01, IČO: 36 505 170, zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 16166/P, vedenej pod spisovou značkou 7CbR/30/2025, zverejňuje oznámenie o predpoklade úpadku v zmysle ustanovenia § 309g Civilného mimosporového poriadku.
Ak do šiest
bankruptcy
2025-09-09
7CbR/30/2025 - 42
Oznámenie o zrušení spoločnosti
Okresný súd Prešov podľa § 309e Civilného mimosporového poriadku oznamuje, že uznesením č.k. 7CbR/30/2025-40 zo dňa 18.08.2025 zrušil obchodnú spoločnosť GOTHAM Investment s.r.o., so sídlom Budovateľská 63, Prešov 080 01, IČO: 36 505 170. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 04.09.2025.
Ak obchodná spoločnosť do 90 dní od zverejnenia tohto oznámenia nevstúpi do likvidácie, predpokladá sa na podklade § 309f Civilného
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36505170/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36505170/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36505170", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →