SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CIBS Group s.r.o.
- IČO36503860
- DIČ2021976924
- IČ DPHSK2021976924
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 70/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
90k €
Zisk 160k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
90k €
↘ -31.2% YoY
EBITDA · 2024
-17k €
Čistý zisk · 2024
160k €
Aktíva spolu
496k €
Zamestnanci
2
Kredit
B· 70/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
70 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90k € | -17k € | 160k € | 496k € | RUZ závierka |
| 2023 | 131k € | 3 024 € | 123k € | 348k € | RUZ závierka |
| 2022 | 174k € | 41k € | 458 € | 296k € | RUZ závierka |
| 2021 | 214k € | 95k € | 54k € | 390k € | RUZ závierka |
| 2020 | 141k € | 33k € | 15k € | 242k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90 tis. € | 131 tis. € | 174 tis. € | 214 tis. € | 141 tis. € | 64 tis. € |
| EBITDA | -17 tis. € | 3 tis. € | 41 tis. € | 95 tis. € | 33 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | -19.2 % | 2.3 % | 23.7 % | 44.3 % | 23.5 % | 2 % |
| Čistý zisk | 160 tis. € | 123 tis. € | 458 € | 54 tis. € | 15 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 496 tis. € | 348 tis. € | 296 tis. € | 390 tis. € | 242 tis. € | 50 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Gerberi
JG
Konateľ
Juraj Gerberi
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
James Gerard Hoey
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Gerberi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-21 | 2023-01-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CIBS Group s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Vachmajstrom 12790/4A
Vznik
2005-03-21 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36503860RPO
DIČ
2021976924FS
IČ DPH
SK2021976924 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2002000000001965808959FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CIBS Group s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36503860/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36503860/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36503860", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →