🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Ličartovce · SK
M.S.Profi, s.r.o.
IČO36503754DIČ2021962140IČ DPHSK2021962140NACE6310EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 321 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
224k €
↗ +0.1% YoY
EBITDA · 2024
1 297 €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
252k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
14
Σ 445 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
321 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M.S.Profi, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 224k € | 1 297 € | -25k € | 252k € | RUZ závierka |
| 2023 | 223k € | 21k € | 3 279 € | 231k € | RUZ závierka |
| 2022 | 226k € | 22k € | 9 084 € | 209k € | RUZ závierka |
| 2021 | 136k € | 21k € | 11k € | 159k € | RUZ závierka |
| 2020 | 116k € | -20k € | -21k € | 145k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 224 tis. € | 223 tis. € | 226 tis. € | 136 tis. € | 116 tis. € | 1.25 M € |
| EBITDA | 1 tis. € | 21 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | -20 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 0.6 % | 9.4 % | 9.8 % | 15.8 % | -16.8 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | -25 tis. € | 3 tis. € | 9 tis. € | 11 tis. € | -21 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 252 tis. € | 231 tis. € | 209 tis. € | 159 tis. € | 145 tis. € | 77 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-07-18 | Obec Ličartovce | Sponzorská zmluva | 200 € |
| 2023-05-18 | Obec Ličartovce | Sponzorská zmluva | 100 € |
| 2022-10-04 | Obec Nová Polhora | Dodatok č. 1 k Zmluve č. 70213 o poskytovaní služieb v sieti M. S. Profi | 33 € |
| 2022-09-01 | Obec Nová Polhora | Zmluva o poskytovaní verejných služieb v sieti M.S.Profi | 25 € |
| 2025-12-01 | Obec Ličartovce | Zmluva o poskytovaní verejných služieb | 18 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Sabol
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Menceľ
MM
Konateľ
Martin Menceľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Jozef Sabol | Konateľ | 2005-03-12 | — |
| Mgr. Jozef Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-22 | 2026-02-09 |
| Jozef Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-12 | 2022-10-21 |
| Jozef Sabol | Konateľ | 2005-03-12 | 2026-02-09 |
| Martin Menceľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-12 | 2022-10-21 |
| Martin Menceľ | Konateľ | 2005-03-12 | 2019-08-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M.S.Profi, s.r.o.RPO
Sídlo
227
Vznik
2005-03-12 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36503754RPO
DIČ
2021962140FS
IČ DPH
SK2021962140 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Ličartovce
Krajina
SK
IBAN
SK7383300000002401614504FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36503754/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36503754/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36503754", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.