🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Slavkov · SK
TSS SERVICE, s.r.o.
IČO36503355DIČ2021954341IČ DPHSK2021954341NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátochEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 41 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
452k €
↗ +81.9% YoY
EBITDA · 2024
236k €
Čistý zisk · 2024
165k €
Aktíva spolu
406k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
41 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TSS SERVICE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 452k € | 236k € | 165k € | 406k € | RUZ závierka |
| 2023 | 249k € | 146k € | 107k € | 190k € | RUZ závierka |
| 2022 | 373k € | 58k € | 32k € | 170k € | RUZ závierka |
| 2021 | 217k € | 59k € | 32k € | 105k € | RUZ závierka |
| 2020 | 253k € | 45k € | 21k € | 59k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 452 tis. € | 249 tis. € | 373 tis. € | 217 tis. € | 253 tis. € | 893 tis. € |
| EBITDA | 236 tis. € | 146 tis. € | 58 tis. € | 59 tis. € | 45 tis. € | 117 tis. € |
| EBITDA marža | 52.2 % | 58.6 % | 15.4 % | 27.2 % | 17.7 % | 13.2 % |
| Čistý zisk | 165 tis. € | 107 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 72 tis. € |
| Aktíva spolu | 406 tis. € | 190 tis. € | 170 tis. € | 105 tis. € | 59 tis. € | 212 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dodatok k dohode o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci Národného projektu „Absolventská prax | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Harabin
II
Konateľ
Ing. Igor Harabin
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Harabin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Igor Harabin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-23 | 2022-05-21 |
| Ing. Igor Harabin | Konateľ | 2006-12-18 | 2026-03-23 |
| Mariana Harabinová | Konateľ | 2005-02-26 | 2022-07-18 |
| Mariana Harabinová | Konateľ | 2005-02-26 | 2022-08-02 |
| Mariana Harabinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-26 | 2007-01-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TSS SERVICE, s.r.o.RPO
Sídlo
Tatranská 5
Vznik
2005-02-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36503355RPO
DIČ
2021954341FS
IČ DPH
SK2021954341 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľký Slavkov
Krajina
SK
IBAN
SK9811000000002625032722FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36503355/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36503355/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36503355", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.