SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SPEDGARANT, s.r.o.

  • IČO36497649
  • DIČ2021880729
  • IČ DPHSK2021880729
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.68 mil. € Zisk 250k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.68mil. €
↘ -13.1% YoY
EBITDA · 2025
691k €
Čistý zisk · 2025
250k €
Aktíva spolu
3.27mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.68 mil. € 691k € 250k € 3.27 mil. € RUZ závierka
2024 4.23 mil. € 785k € 227k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2023 4.25 mil. € 905k € 397k € 3.42 mil. € RUZ závierka
2022 4.84 mil. € 878k € 283k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2021 4.43 mil. € 1.11 mil. € 418k € 3.9 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.68 M €4.23 M €4.25 M €4.84 M €4.43 M €4.19 M €
EBITDA691 tis. €785 tis. €905 tis. €878 tis. €1.11 M €1.07 M €
EBITDA marža18.8 %18.6 %21.3 %18.1 %25.2 %25.4 %
Čistý zisk250 tis. €227 tis. €397 tis. €283 tis. €418 tis. €303 tis. €
Aktíva spolu3.27 M €3.13 M €3.42 M €3.09 M €3.90 M €3.02 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Ježovič
Od 2022-05-26
ZJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Ježovičová
Od 2022-05-26
MJ
Konateľ
Marek Ježovič
Od 2004-09-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zuzana Ježovičová Konateľ 2004-09-27
Zuzana Ježovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-30 2022-05-25
Marek Ježovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-14 2022-05-25
Marek Ježovič Konateľ 2004-09-27 2017-06-20
Zuzana Ježovičová Konateľ 2004-09-27 2017-06-20
Marek Ježovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-22 2004-12-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPEDGARANT, s.r.o.RPO
Sídlo
Třebíčska 1833/4
Vznik
2004-09-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36497649RPO
DIČ
2021880729FS
IČ DPH
SK2021880729 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
IBAN
SK5175000000004007411732FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-03-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí finačného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. 2 959 €
2020-06-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPEDGARANT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36497649/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36497649/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36497649",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →