🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Široké · SK
TDV Tepelná technika, spol. s r.o.
IČO36497461DIČ2021885173IČ DPHSK2021885173NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 106 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
660k €
↗ +22.0% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
-38k €
Aktíva spolu
800k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 47k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
106 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TDV Tepelná technika, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 660k € | 29k € | -38k € | 800k € | RUZ závierka |
| 2023 | 541k € | 30k € | 322 € | 701k € | RUZ závierka |
| 2022 | 716k € | 112k € | 83k € | 505k € | RUZ závierka |
| 2021 | 520k € | 51k € | 32k € | 327k € | RUZ závierka |
| 2020 | 401k € | 50k € | 24k € | 186k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 660 tis. € | 541 tis. € | 716 tis. € | 520 tis. € | 401 tis. € | 443 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 30 tis. € | 112 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 5.6 % | 15.7 % | 9.8 % | 12.4 % | 5.6 % |
| Čistý zisk | -38 tis. € | 322 € | 83 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 800 tis. € | 701 tis. € | 505 tis. € | 327 tis. € | 186 tis. € | 166 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-16 | Obec Široké | Kúpna zmluva | 41k € |
| 2024-08-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Oprava KJ - výmenným spôsobom - PO | 5 691 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Michaela Cmorejová
MM
Konateľ
Mgr. Michaela Cmorejová
AČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Čech
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Cmorej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-22 | — |
| Anton Čech | Konateľ | 2004-09-14 | — |
| Vladimír Cmorej | Konateľ | 2004-09-14 | — |
| Bc. Dominik Čech | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-22 | 2023-10-18 |
| Anton Čech | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-14 | 2022-05-21 |
| Anton Čech | Konateľ | 2004-09-14 | 2017-06-20 |
| Bc. Dominik Čech | Konateľ | 2004-09-14 | 2023-10-18 |
| Bc. Dominik Čech | Konateľ | 2004-09-14 | 2023-10-05 |
| Bc. Dominik Čech | Konateľ | 2004-09-14 | 2017-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michaela Cmorejová
Anton Čech
Vladimír Cmorej
Dominik Čech
Anton Čech
Dominik Čech
Vladimír Cmorej
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TDV Tepelná technika, spol. s r.o.RPO
Sídlo
468
Vznik
2004-09-14 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36497461RPO
DIČ
2021885173FS
IČ DPH
SK2021885173 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Široké
Krajina
SK
IBAN
SK3175000000004031218414FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36497461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36497461/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36497461", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.