SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNIPRODUKT, s.r.o.
- IČO36493856
- DIČ2021825190
- IČ DPHSK2021825190
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Kendice, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 69/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
53k €
Zisk 389 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
53k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
389 €
Aktíva spolu
202k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
10
Σ 30k €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
528 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
134 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
69 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53k € | 29k € | 389 € | 202k € | RUZ závierka |
| 2023 | 70k € | 30k € | 314 € | 306k € | RUZ závierka |
| 2022 | 77k € | 38k € | 48 € | 324k € | RUZ závierka |
| 2021 | 61k € | 17k € | -26k € | 321k € | RUZ závierka |
| 2020 | 91k € | 50k € | 4 081 € | 337k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 53 tis. € | 70 tis. € | 77 tis. € | 61 tis. € | 91 tis. € | 97 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 30 tis. € | 38 tis. € | 17 tis. € | 50 tis. € | 55 tis. € |
| EBITDA marža | 54.8 % | 42.5 % | 49.3 % | 28.4 % | 55 % | 56.2 % |
| Čistý zisk | 389 € | 314 € | 48 € | -26 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 202 tis. € | 306 tis. € | 324 tis. € | 321 tis. € | 337 tis. € | 353 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Rimák
IF
Konateľ
Ing. František Rimák
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Rimák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Františka Rimáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-15 | 2015-10-12 |
| Františka Rimáková | Konateľ | 2006-08-11 | 2015-10-12 |
| Františka Rimáková | Konateľ | 2006-08-11 | 2015-09-27 |
| Bc. Marcela Keruľ-Kmecová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-03 | 2006-08-14 |
| Bc. Marcela Keruľ-Kmecová | Konateľ | 2006-06-02 | 2006-08-14 |
| Bc. Marcela Keruľ-Kmecová | Konateľ | 2006-06-02 | 2006-08-11 |
| Stanislav Bajus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-14 | 2006-06-02 |
| Stanislav Bajus | Konateľ | 2004-05-14 | 2006-06-02 |
| Stanislav Bajus | Konateľ | 2004-05-14 | 2006-06-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
František Rimák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNIPRODUKT, s.r.o.RPO
Sídlo
401
Vznik
2004-05-14 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36493856RPO
DIČ
2021825190FS
IČ DPH
SK2021825190 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kendice
Krajina
SK
IBAN
SK3109000000005183933585FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-02-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.PR02664 | 20k € |
| 2022-11-30 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01008 o poskytnutí dotácie na sucho | 6 278 € |
| 2023-11-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2023/02033 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 4 287 € |
| 2015-11-02 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | Zmluva o poskytnutí služby č. 1705/2015/Dojnice | 4 255 € |
| 2012-10-15 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | zmluva o poskytnutí služby č. 9652/2012/VDJ | 4 172 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIPRODUKT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36493856/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493856/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36493856", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →