SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DUVALO, s.r.o.
- IČO36493791
- DIČ2021823078
- IČ DPHSK2021823078
- NACE1612
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví 1612, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
696k €
↘ -9.4% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
-18k €
Aktíva spolu
957k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 7 500 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 696k € | 17k € | -18k € | 957k € | RUZ závierka |
| 2024 | 769k € | 14k € | 9 788 € | 885k € | RUZ závierka |
| 2023 | 797k € | 9 336 € | -7 971 € | 867k € | RUZ závierka |
| 2022 | 784k € | 21k € | 1 331 € | 880k € | RUZ závierka |
| 2021 | 746k € | 28k € | 542 € | 807k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 696 tis. € | 769 tis. € | 797 tis. € | 784 tis. € | 746 tis. € | 613 tis. € |
| EBITDA | 17 tis. € | 14 tis. € | 9 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA marža | 2.4 % | 1.8 % | 1.2 % | 2.7 % | 3.7 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | -18 tis. € | 10 tis. € | -8 tis. € | 1 tis. € | 542 € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 957 tis. € | 885 tis. € | 867 tis. € | 880 tis. € | 807 tis. € | 782 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AĎ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Ďurková
PĎ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Ďurko
AĎ
Konateľ
Anna Ďurková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Ďurko | Konateľ | 2004-05-06 | — |
| Anna Ďurková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-15 | 2022-08-24 |
| Pavol Ďurko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-15 | 2022-08-19 |
| Anna Ďurková | Konateľ | 2004-06-04 | 2017-06-20 |
| Anna Ďurková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-06 | 2004-06-14 |
| Pavol Ďurko | Konateľ | 2004-05-06 | 2022-05-21 |
| Pavol Ďurko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-06 | 2004-06-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DUVALO, s.r.o.RPO
Sídlo
Herlianska 1084
Vznik
2004-05-06 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36493791RPO
DIČ
2021823078FS
IČ DPH
SK2021823078 · aktívneFS
NACE
1612
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005170374622FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-12 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí dotácie | 7 500 € |
| 2026-02-20 | Obec Sečovská Polianka | ZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV č.2026/399 | 0 € |
| 2019-07-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu "Absolventská prax štartuje zamestnanie" aktivita č. 1 | 0 € |
| 2016-10-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
| 2015-11-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | DOHODA o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DUVALO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36493791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493791/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36493791", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →