SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LAŠAN MD, s.r.o.
- IČO36487902
- DIČ2021749367
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
269k €
↘ -6.4% YoY
EBITDA · 2024
12k €
Čistý zisk · 2024
9 210 €
Aktíva spolu
150k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 269k € | 12k € | 9 210 € | 150k € | RUZ závierka |
| 2023 | 287k € | 31k € | 29k € | 148k € | RUZ závierka |
| 2022 | 218k € | 12k € | 9 779 € | 93k € | RUZ závierka |
| 2021 | 175k € | -44k € | -46k € | 83k € | RUZ závierka |
| 2020 | 172k € | -24k € | -27k € | 124k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 269 tis. € | 287 tis. € | 218 tis. € | 175 tis. € | 172 tis. € | 251 tis. € |
| EBITDA | 12 tis. € | 31 tis. € | 12 tis. € | -44 tis. € | -24 tis. € | -40 tis. € |
| EBITDA marža | 4.5 % | 10.8 % | 5.3 % | -24.9 % | -13.8 % | -16 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 29 tis. € | 10 tis. € | -46 tis. € | -27 tis. € | -44 tis. € |
| Aktíva spolu | 150 tis. € | 148 tis. € | 93 tis. € | 83 tis. € | 124 tis. € | 158 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Igor Lašan
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Zuzana Lašanová
MZ
Konateľ
MUDr. Zuzana Lašanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Igor Lašan | Konateľ | 2003-09-25 | — |
| MUDr. Igor Lašan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-28 | 2022-05-25 |
| MUDr. Zuzana Lašanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-28 | 2022-05-25 |
| MUDr. Igor Lašan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-25 | 2005-09-27 |
| MUDr. Igor Lašan | Konateľ | 2003-09-25 | 2005-09-27 |
| MUDr. Zuzana Lašanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-25 | 2005-09-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
LAŠAN MD, s.r.o.RPO
Sídlo
Sázavského 5
Vznik
2003-09-25 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36487902RPO
DIČ
2021749367FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-04-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-05-06 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAŠAN MD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36487902/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36487902/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36487902", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →