SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VENERIS, s.r.o.

  • IČO36486876
  • DIČ2021734858
  • IČ DPHSK2021734858
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Štúrovo, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 321k € Zisk 6 195 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
321k €
↘ -22.3% YoY
EBITDA · 2025
28k €
Čistý zisk · 2025
6 195 €
Aktíva spolu
392k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 150k 300k 455k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 321k € 28k € 6 195 € 392k € RUZ závierka
2024 413k € 29k € -2 715 € 268k € RUZ závierka
2023 414k € 30k € 1 812 € 279k € RUZ závierka
2022 365k € 22k € 2 537 € 284k € RUZ závierka
2021 334k € 41k € 15k € 243k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby321 tis. €413 tis. €414 tis. €365 tis. €334 tis. €387 tis. €
EBITDA28 tis. €29 tis. €30 tis. €22 tis. €41 tis. €28 tis. €
EBITDA marža8.6 %7.1 %7.3 %5.9 %12.3 %7.2 %
Čistý zisk6 tis. €-3 tis. €2 tis. €3 tis. €15 tis. €-3 tis. €
Aktíva spolu392 tis. €268 tis. €279 tis. €284 tis. €243 tis. €216 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Vavrecka
Od 2022-12-15
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ildikó Retkes Svajcer
Od 2022-05-23
IR
Konateľ
Ildikó Retkes Svajcer
Od 2007-01-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
János Retkes Konateľ 2007-01-31
Zuzana Vavrecka Konateľ 2007-01-31
Ildikó Retkes Svajcer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-24 2022-05-22
Zuzana Klenková Vavrecká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-24 2022-12-14
Ildikó Retkes Svajcer Konateľ 2007-01-31 2017-06-23
János Retkes Konateľ 2007-01-31 2017-06-23
Pavol Klenko Konateľ 2007-01-31 2014-11-07
Pavol Klenko Konateľ 2007-01-31 2014-09-29
Zuzana Klenková Vavrecká Konateľ 2007-01-31 2014-11-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VENERIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Lipová 941/3
Vznik
2003-07-17 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36486876RPO
DIČ
2021734858FS
IČ DPH
SK2021734858 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Štúrovo
Krajina
SK
IBAN
CZ6203000000000266716962FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-03-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda č. 189-001/§51/2012 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci Národného projektu „Absolventská prax 2“ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VENERIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36486876/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36486876/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36486876",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →