SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRAKCIA, s.r.o.
- IČO36479993
- DIČ2021685193
- IČ DPHSK2021685193
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
103k €
Zisk -49k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
103k €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2024
-29k €
Čistý zisk · 2024
-49k €
Aktíva spolu
178k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 103k € | -29k € | -49k € | 178k € | RUZ závierka |
| 2023 | 93k € | -18k € | -32k € | 143k € | RUZ závierka |
| 2022 | 94k € | -15k € | -33k € | 185k € | RUZ závierka |
| 2021 | 97k € | -9 436 € | -33k € | 168k € | RUZ závierka |
| 2020 | 90k € | -21k € | -46k € | 182k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 103 tis. € | 93 tis. € | 94 tis. € | 97 tis. € | 90 tis. € | 101 tis. € |
| EBITDA | -29 tis. € | -18 tis. € | -15 tis. € | -9 tis. € | -21 tis. € | -8 tis. € |
| EBITDA marža | -28.4 % | -19.4 % | -16.4 % | -9.7 % | -23.5 % | -7.6 % |
| Čistý zisk | -49 tis. € | -32 tis. € | -33 tis. € | -33 tis. € | -46 tis. € | -35 tis. € |
| Aktíva spolu | 178 tis. € | 143 tis. € | 185 tis. € | 168 tis. € | 182 tis. € | 182 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubica Glevaňáková
JG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jurij Glevaňák
EG
Konateľ
Erik Glevaňák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jurij Glevaňák | Konateľ | 2006-05-10 | — |
| Ľubica Glevaňáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-10-03 | 2022-11-14 |
| Erik Glevaňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-16 | 2007-10-02 |
| Iveta Dzurňáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-16 | 2013-10-01 |
| Jurij Glevaňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-31 | 2022-05-21 |
| Marcel Dzurňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-31 | 2013-10-01 |
| Marcel Dzurňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-08 | 2006-05-30 |
| Marcel Dzurňák | Konateľ | 2003-05-02 | 2013-09-02 |
| Marcel Dzurňák | Konateľ | 2003-05-02 | 2013-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRAKCIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Jilemnického 1/B
Vznik
2002-05-23 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36479993RPO
DIČ
2021685193FS
IČ DPH
SK2021685193 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK5311000000002625038091FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-11 | SPŠ strojnícka | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2024-08-26 | SPŠ strojnícka | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2020-05-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRAKCIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36479993/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36479993/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36479993", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →