SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EZSO, s.r.o.
- IČO36479187
- DIČ2020004426
- IČ DPHSK2020004426
- NACE3312 · Oprava strojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Údol, SK. Pôsobí v odvetví Oprava strojov, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
4.2 mil. €
Zisk 405k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
4.2mil. €
↗ +20.3% YoY
EBITDA · 2024
556k €
Čistý zisk · 2024
405k €
Aktíva spolu
1.88mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 7 400 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
430 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.2 mil. € | 556k € | 405k € | 1.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.49 mil. € | 430k € | 309k € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.02 mil. € | 440k € | 316k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.97 mil. € | 448k € | 322k € | 1.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.62 mil. € | 66k € | 13k € | 871k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.20 M € | 3.49 M € | 3.02 M € | 2.97 M € | 1.62 M € | 2.44 M € |
| EBITDA | 556 tis. € | 430 tis. € | 440 tis. € | 448 tis. € | 66 tis. € | 174 tis. € |
| EBITDA marža | 13.3 % | 12.3 % | 14.6 % | 15.1 % | 4.1 % | 7.1 % |
| Čistý zisk | 405 tis. € | 309 tis. € | 316 tis. € | 322 tis. € | 13 tis. € | 94 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.88 M € | 1.42 M € | 1.33 M € | 1.64 M € | 871 tis. € | 867 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Sokol
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Rastislav Sokol
JS
Konateľ
Ján Sokol
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Rastislav Sokol | Konateľ | 2002-04-05 | — |
| Ján Sokol | od 5.4.2002 | 2007-03-09 | 2007-05-04 |
| Ján Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-09 | 2022-05-21 |
| Mgr. Rastislav Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-09 | 2022-05-21 |
| Mgr. Rastislav Sokol | od 5.4.2002 | 2007-03-09 | 2007-05-04 |
| Ján Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-05 | 2007-03-08 |
| Ján Sokol | od 5.4.2002 | 2002-04-05 | 2007-03-08 |
| Mgr. Rastislav Sokol | od 5.4.2002 | 2002-04-05 | 2007-03-08 |
| Mgr. Rastislav Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-05 | 2007-03-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EZSO, s.r.o.RPO
Sídlo
103
Vznik
2002-04-05 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36479187RPO
DIČ
2020004426FS
IČ DPH
SK2020004426 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Údol
Krajina
SK
IBAN
SK5602000000001637452156FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-04-22 | Úrad práce, sociálnych veci a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" | 5 478 € |
| 2015-03-02 | Detský domov Ružomberok | Zmluva o dielo uzatvorená v zmysle § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník | 5 434 € |
| 2021-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 700 € |
| 2021-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 700 € |
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EZSO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36479187/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36479187/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36479187", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →