SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FYTOSTAR, s.r.o.
- IČO36477095
- DIČ2020009222
- IČ DPHSK2020009222
- NACE4685
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4685, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
14.46mil. €
↗ +25.0% YoY
EBITDA · 2025
604k €
Čistý zisk · 2025
413k €
Aktíva spolu
3.66mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 10k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.46 mil. € | 604k € | 413k € | 3.66 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 11.57 mil. € | 446k € | 310k € | 3.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 10.76 mil. € | 533k € | 392k € | 3.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 10.92 mil. € | 569k € | 430k € | 2.89 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.53 mil. € | 435k € | 330k € | 2.06 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14.46 M € | 11.57 M € | 10.76 M € | 10.92 M € | 7.53 M € | 4.75 M € |
| EBITDA | 604 tis. € | 446 tis. € | 533 tis. € | 569 tis. € | 435 tis. € | 118 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 3.9 % | 4.9 % | 5.2 % | 5.8 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 413 tis. € | 310 tis. € | 392 tis. € | 430 tis. € | 330 tis. € | 86 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.66 M € | 3.35 M € | 3.12 M € | 2.89 M € | 2.06 M € | 1.04 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Ján Biroš
IP
Konateľ
Ing. Peter Biroš
IP
Konateľ
Ing. Pavol Biroš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jotef Konečný | Konateľ | 2017-07-31 | 2017-11-29 |
| Ing. Jozef Konečný | Konateľ | 2017-07-31 | 2020-04-30 |
| Ing. Jozef Konečný | Konateľ | 2017-07-31 | 2020-05-13 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-10 | 2017-08-15 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-13 | 2009-11-09 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-11 | 2005-09-12 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Konateľ | 2001-12-11 | 2017-08-15 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Konateľ | 2001-12-11 | 2017-07-31 |
| Ing. Ľuboš Kudlák | Konateľ | 2001-12-11 | 2009-11-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FYTOSTAR, s.r.o.RPO
Sídlo
Bardejovská 44
Vznik
2001-12-11 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36477095RPO
DIČ
2020009222FS
IČ DPH
SK2020009222 · aktívneFS
NACE
4685
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3209000000005148139597FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-08-18 | Agropodnik Slamoz spol. s r.o. | Objednávka č. 45/2022 | 10k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FYTOSTAR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36477095/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36477095/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36477095", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →