SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KREDITREAL s.r.o.
- IČO36475904
- DIČ2021600614
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
32k €
Zisk 3 073 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
32k €
↘ -16.0% YoY
EBITDA · 2025
7 593 €
Čistý zisk · 2025
3 073 €
Aktíva spolu
162k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32k € | 7 593 € | 3 073 € | 162k € | RUZ závierka |
| 2024 | 38k € | 31k € | 23k € | 181k € | RUZ závierka |
| 2023 | 41k € | 22k € | 16k € | 142k € | RUZ závierka |
| 2022 | 41k € | 30k € | 24k € | 167k € | RUZ závierka |
| 2021 | 39k € | 29k € | 22k € | 152k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 39 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 31 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 23.5 % | 80.7 % | 54.7 % | 74.7 % | 73.7 % | 45.8 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 23 tis. € | 16 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 162 tis. € | 181 tis. € | 142 tis. € | 167 tis. € | 152 tis. € | 131 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Júlia Cinová
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Mária Hubaľová
IJ
Konateľ
Ing. Júlia Cinová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mária Cinová | Konateľ | 2001-09-20 | — |
| Dušan Cina | Konateľ | 2009-03-10 | 2008-12-31 |
| Ing. Júlia Cinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-10 | 2022-05-25 |
| MUDr. Mária Hubaľová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-10 | 2022-05-25 |
| Dušan Cina | Konateľ | 2001-09-20 | 2009-03-09 |
| Dušan Cina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-09-20 | 2009-03-09 |
| Mária Cinová | Konateľ | 2001-09-20 | 2009-04-21 |
| MUDr. Mária Cinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-09-20 | 2009-03-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
KREDITREAL s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 1487/105
Vznik
2001-09-20 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36475904RPO
DIČ
2021600614FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KREDITREAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36475904/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36475904/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36475904", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →