🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

B.K. Prešov, spol. s r.o.

IČO36475289DIČ2020009079IČ DPHSK2020009079NACE9531EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10050–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 32 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.72mil. €
↘ -37.0% YoY
EBITDA · 2025
1.53mil. €
Čistý zisk · 2025
1.18mil. €
Aktíva spolu
16.89mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 17k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B.K. Prešov, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 10M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.72 mil. € 1.53 mil. € 1.18 mil. € 16.89 mil. € RUZ závierka
2024 5.91 mil. € 2.73 mil. € 2.09 mil. € 16.92 mil. € RUZ závierka
2023 8.74 mil. € 3.84 mil. € 2.97 mil. € 11.21 mil. € RUZ závierka
2022 8.57 mil. € 3.02 mil. € 2.43 mil. € 11.51 mil. € RUZ závierka
2021 7.77 mil. € 3.28 mil. € 2.51 mil. € 12.41 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.72 M €5.91 M €8.74 M €8.57 M €7.77 M €7.41 M €
EBITDA1.53 M €2.73 M €3.84 M €3.02 M €3.28 M €3.31 M €
EBITDA marža41 %46.2 %43.9 %35.2 %42.2 %44.7 %
Čistý zisk1.18 M €2.09 M €2.97 M €2.43 M €2.51 M €2.56 M €
Aktíva spolu16.89 M €16.92 M €11.21 M €11.51 M €12.41 M €10.79 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 17k € celková hodnota 2026-03-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-05-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na vytvorenie pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a 19k €
2026-03-31 Dopravný podnik mesta Prešov, akciová spoločnosť Nájomná zmluva č. NZ/14/2026 - predajňa CL MHD 17k €
2016-06-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda č. 16/37/050/68 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 5 516 €
2019-02-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda č. 19/37/054/26 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 3 688 €
2017-09-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 2 154 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jarmila Krušková
Od 2025-11-04
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kičura
Od 2021-05-01
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Jozef Kičura
Od 2021-05-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Igor Übersax Konateľ 2021-04-22
Jozef Kičura Konateľ 2017-06-20
Jozef Kičura Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-07-01 2021-04-30
PhDr. Jozef Kičura Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-10-31 2021-04-30
Ing. Daniel Dzivý Konateľ 2007-01-05 2009-12-15
Ing. Daniel Dzivý Konateľ 2007-01-05 2009-12-11
RSDr. Štefan Rusnák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-05 2017-06-30
RSDr. Štefan Rusnák Konateľ 2007-01-05 2017-06-19
RSDr. Štefan Rusnák Konateľ 2007-01-05 2017-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jarmila Krušková
od 2025-12-19
Jozef Kičura
od 2022-08-10
Jozef Kičura
od 2017-07-28
Jozef KičuraPEP
od 2017-07-28 · do 2022-08-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B.K. Prešov, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Košická 2
Vznik
2001-09-17 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36475289RPO
DIČ
2020009079FS
IČ DPH
SK2020009079 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2902000000002055784251FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36475289/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36475289/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36475289",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.