SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ORTOPED, spol. s r.o.
- IČO36474991
- DIČ2021587986
- IČ DPHSK2021587986
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
609k €
↗ +3.6% YoY
EBITDA · 2025
129k €
Čistý zisk · 2025
47k €
Aktíva spolu
741k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 0 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 609k € | 129k € | 47k € | 741k € | RUZ závierka |
| 2024 | 588k € | 162k € | 87k € | 541k € | RUZ závierka |
| 2023 | 539k € | 121k € | 67k € | 539k € | RUZ závierka |
| 2022 | 462k € | 126k € | 74k € | 459k € | RUZ závierka |
| 2021 | 524k € | 113k € | 65k € | 471k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 609 tis. € | 588 tis. € | 539 tis. € | 462 tis. € | 524 tis. € | 390 tis. € |
| EBITDA | 129 tis. € | 162 tis. € | 121 tis. € | 126 tis. € | 113 tis. € | 133 tis. € |
| EBITDA marža | 21.2 % | 27.5 % | 22.5 % | 27.4 % | 21.5 % | 34.2 % |
| Čistý zisk | 47 tis. € | 87 tis. € | 67 tis. € | 74 tis. € | 65 tis. € | 80 tis. € |
| Aktíva spolu | 741 tis. € | 541 tis. € | 539 tis. € | 459 tis. € | 471 tis. € | 529 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Iveta Kleinová Semančíková
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Peter Klein
MP
Konateľ
MUDr. Peter Klein
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Iveta Kleinová Semančíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-07-18 | 2022-04-06 |
| MUDr. Peter Klein | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-02 | 2022-04-06 |
| MUDr. Jozef Klein | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-09-03 | 2014-07-17 |
| MUDr. Peter Klein | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-09-03 | 2010-07-01 |
| MUDr. Peter Klein | Konateľ | 2001-09-03 | 2004-04-21 |
| MUDr. Peter Klein | Konateľ | 2001-05-07 | 2010-07-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ORTOPED, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Levočská 18
Vznik
2001-09-03 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36474991RPO
DIČ
2021587986FS
IČ DPH
SK2021587986 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3083300000002703324369FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-01-15 | Spojená škola, Chminianske Jakubovany | Spojená škola Chminianske Jakubovany 21 | 80k € |
| 2017-09-04 | Spojená škola, Chminianske Jakubovany | Rámcová dohoda o zabezpečení stravovania a dovozu teplých jedál - obedov pre zamestnancov objednávateľa | 59k € |
| 2015-10-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. | 8 436 € |
| 2016-05-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP "Cesta z kruhu nezamestnanosti" podľa §54 | 5 667 € |
| 2017-09-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 17/37/050/163 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 | 3 700 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORTOPED, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36474991/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36474991/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36474991", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →