SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CIMBAĽÁK s.r.o.

  • IČO36473219
  • DIČ2020028296
  • IČ DPHSK2020028296
  • NACE1013 · Spracov.mäsových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.mäsových výr., 479 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2024 18.97 mil. € Zisk 47k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
18.97mil. €
↗ +12.4% YoY
EBITDA · 2024
588k €
Čistý zisk · 2024
47k €
Aktíva spolu
6.08mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
479
Σ 11.04 mil. €
EU projekty
2
Σ 176k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 14M 21M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 18.97 mil. € 588k € 47k € 6.08 mil. € RUZ závierka
2023 16.88 mil. € 296k € 14k € 4.94 mil. € RUZ závierka
2022 16.21 mil. € 318k € 12k € 4.01 mil. € RUZ závierka
2021 13.4 mil. € 279k € 18k € 3.25 mil. € RUZ závierka
2020 13.63 mil. € 247k € 24k € 3.23 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby18.97 M €16.88 M €16.21 M €13.40 M €13.63 M €12.20 M €
EBITDA588 tis. €296 tis. €318 tis. €279 tis. €247 tis. €560 tis. €
EBITDA marža3.1 %1.8 %2 %2.1 %1.8 %4.6 %
Čistý zisk47 tis. €14 tis. €12 tis. €18 tis. €24 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu6.08 M €4.94 M €4.01 M €3.25 M €3.23 M €4.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Cimbaľák
Od 2023-06-30
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Cimbaľák
Od 2022-05-26
JC
Konateľ
Juraj Cimbaľák
Od 2001-06-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gabriela Cimbaľáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26 2023-06-29
Gabriela Cimbaľáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-28 2022-05-25
Juraj Cimbaľák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-28 2022-05-25
Juraj Cimbaľák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-01-08 2005-07-27
Ján Cimbaľák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-08-02 2003-01-07
Juraj Cimbaľák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-08-02 2003-01-07
Gabriela Cimbaľáková Konateľ 2001-06-05 2005-07-27
Gabriela Cimbaľáková Konateľ 2001-06-05 2017-07-04
Gabriela Cimbaľáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-05 2005-07-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Rastislav Cimbaľák
od 2024-02-23
Juraj Cimbaľák
od 2017-07-21
Gabriela Cimbaľáková
od 2017-07-21 · do 2024-02-23
Juraj Cimbaľák
od 2017-01-31 · do 2017-07-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CIMBAĽÁK s.r.o.RPO
Sídlo
Duklianska 17A/3579
Vznik
2001-06-05 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36473219RPO
DIČ
2020028296FS
IČ DPH
SK2020028296 · aktívneFS
NACE
1013 · Spracov.mäsových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK1709000000000451839665FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
479 zmlúv 11.04 mil. € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2442/11 1.45 mil. €
2012-07-27 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 3196/12 1.26 mil. €
2014-06-28 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/1185/182 722k €
2026-02-10 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Rámcová dohoda - Potraviny 2025/03 - Mrazená a chladená hydina 383k €
2023-07-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 042PO510055 376k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
CIMBAĽÁK s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36473219/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36473219/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36473219",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →