SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BYTERM VRANOV N.T., s.r.o.

  • IČO36468894
  • DIČ2021521436
  • IČ DPHSK2021521436
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
147k €
↗ +7.8% YoY
EBITDA · 2025
7 420 €
Čistý zisk · 2025
4 874 €
Aktíva spolu
38k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 107k 162k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 147k € 7 420 € 4 874 € 38k € RUZ závierka
2024 137k € 15k € 7 226 € 38k € RUZ závierka
2023 134k € 10k € 3 370 € 33k € RUZ závierka
2022 119k € 12k € 5 863 € 37k € RUZ závierka
2021 113k € 25k € 16k € 53k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby147 tis. €137 tis. €134 tis. €119 tis. €113 tis. €88 tis. €
EBITDA7 tis. €15 tis. €10 tis. €12 tis. €25 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža5 %10.6 %7.5 %10.4 %21.8 %-2 %
Čistý zisk5 tis. €7 tis. €3 tis. €6 tis. €16 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu38 tis. €38 tis. €33 tis. €37 tis. €53 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Mardžejová
Od 2024-04-24
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Mihalčin
Od 2022-11-05
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Mihalčin
Od 2000-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Mičko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2024-02-15 2024-04-23
Mária Mičková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-11-05 2024-02-14
Ing. Jozef Mihalčin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-09 2022-11-04
Ing. Jozef Pavlo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-09 2012-11-08
Mária Mičková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-09 2022-11-04
Monika Mardžejová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-09 2012-11-08
Ing. Jozef Mihalčin Konateľ 2000-10-17 2006-09-08
Ing. Jozef Mihalčin Konateľ 2000-10-17 2004-04-21
Ing. Jozef Pavlo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-17 2006-09-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BYTERM VRANOV N.T., s.r.o.RPO
Sídlo
Sídlisko I./1008
Vznik
2000-10-17 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36468894RPO
DIČ
2021521436FS
IČ DPH
SK2021521436 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
IBAN
SK3809000000005038680518FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-12-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BYTERM VRANOV N.T., s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36468894/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36468894/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36468894",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →