🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

Osvetlenie Slovakia, s.r.o.

IČO36468282DIČ2020019023IČ DPHSK2020019023NACE7020EST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 22 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
102k €
↗ +7.6% YoY
EBITDA · 2024
-54k €
Čistý zisk · 2024
-78k €
Aktíva spolu
902k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 22 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Osvetlenie Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 137k 273k 414k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 102k € -54k € -78k € 902k € RUZ závierka
2023 95k € -38k € -64k € 963k € RUZ závierka
2022 299k € -217k € -243k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2021 376k € -29k € -53k € 1.21 mil. € RUZ závierka
2020 165k € 52k € 23k € 1.32 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby102 tis. €95 tis. €299 tis. €376 tis. €165 tis. €749 tis. €
EBITDA-54 tis. €-38 tis. €-217 tis. €-29 tis. €52 tis. €153 tis. €
EBITDA marža-53.3 %-40.1 %-72.6 %-7.6 %31.5 %20.4 %
Čistý zisk-78 tis. €-64 tis. €-243 tis. €-53 tis. €23 tis. €110 tis. €
Aktíva spolu902 tis. €963 tis. €1.02 M €1.21 M €1.32 M €1.39 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Hyclák
Od 2022-09-28
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Hyclák
Od 2022-09-28
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Boleslav Hyclák
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Boleslav Hyclák Konateľ 2000-09-08
Ing. Boleslav Hyclák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-20 2022-05-23
Pavol Hyclák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-20 2022-09-27
Vladimír Hyclák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-20 2022-09-27
Anna Hycláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-08 2006-04-19
Dagmar Hycláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-08 2006-04-19
Ing. Boleslav Hyclák Konateľ 2000-09-08 2006-04-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Osvetlenie Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Zámocká 20
Vznik
2000-09-08 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36468282RPO
DIČ
2020019023FS
IČ DPH
SK2020019023 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4631000000004040331718FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36468282/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36468282/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36468282",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.