SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JMB Lipany, s.r.o.
- IČO36468088
- DIČ2020005020
- IČ DPHSK2020005020
- NACE1084 · Výroba korenín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Sabinov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba korenín.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
460k €
Zisk 41k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
460k €
↘ -35.0% YoY
EBITDA · 2024
46k €
Čistý zisk · 2024
41k €
Aktíva spolu
264k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 460k € | 46k € | 41k € | 264k € | RUZ závierka |
| 2023 | 707k € | 13k € | 4 581 € | 235k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.03 mil. € | 88k € | -67k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.53 mil. € | 6 981 € | -70k € | 848k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.58 mil. € | 65k € | 13k € | 826k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 460 tis. € | 707 tis. € | 2.03 M € | 2.53 M € | 1.58 M € | 1.02 M € |
| EBITDA | 46 tis. € | 13 tis. € | 88 tis. € | 7 tis. € | 65 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | 10 % | 1.8 % | 4.3 % | 0.3 % | 4.1 % | 1.8 % |
| Čistý zisk | 41 tis. € | 5 tis. € | -67 tis. € | -70 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 264 tis. € | 235 tis. € | 1.19 M € | 848 tis. € | 826 tis. € | 723 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Timura
VT
Konateľ
Vladimír Timura
IM
Konateľ
Ing. Martin Jakubík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Máthé | Konateľ | 2007-10-18 | 2007-10-15 |
| Vladimír Timura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-28 | 2022-10-17 |
| Ing. Martin Jakubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-26 | 2007-09-27 |
| Ing. Štefan Máthé | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-26 | 2007-09-27 |
| Andrej Baňas | Konateľ | 2006-11-17 | 2006-08-04 |
| Michal Goriščák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-17 | 2007-09-27 |
| Andrej Baňas | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-30 | 2006-11-16 |
| Ing. Martin Jakubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-30 | 2007-09-25 |
| Ing. Štefan Máthé | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-30 | 2007-09-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Timura
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JMB Lipany, s.r.o.RPO
Sídlo
Puškinova 531/18
Vznik
2000-08-18 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36468088RPO
DIČ
2020005020FS
IČ DPH
SK2020005020 · aktívneFS
NACE
1084 · Výroba korenín
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Sabinov
Krajina
SK
IBAN
SK0475000000001813311863FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-03-20 | Technická univerzita v Košiciach, Fakulta výrobných technológií so sídlom v Prešove | Zmluva o dielo | 126k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JMB Lipany, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36468088/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36468088/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36468088", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →