SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BEL SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO36467715
  • DIČ2020016427
  • IČ DPHSK2020016427
  • NACE4312 · Zemné práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
374k €
↘ -17.0% YoY
EBITDA · 2025
120k €
Čistý zisk · 2025
-50k €
Aktíva spolu
128k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 72k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 202k 405k 613k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 374k € 120k € -50k € 128k € RUZ závierka
2024 451k € 119k € -44k € 172k € RUZ závierka
2023 446k € 112k € -45k € 215k € RUZ závierka
2022 557k € 150k € 20k € 268k € RUZ závierka
2021 263k € 35k € -55k € 230k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby374 tis. €451 tis. €446 tis. €557 tis. €263 tis. €453 tis. €
EBITDA120 tis. €119 tis. €112 tis. €150 tis. €35 tis. €136 tis. €
EBITDA marža32 %26.3 %25.2 %26.9 %13.3 %30 %
Čistý zisk-50 tis. €-44 tis. €-45 tis. €20 tis. €-55 tis. €-88 tis. €
Aktíva spolu128 tis. €172 tis. €215 tis. €268 tis. €230 tis. €318 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Fáber
Od 2025-09-25
MF
Konateľ
Milan Fáber
Od 2025-09-11
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Fáber
Od 2022-05-31
Do 2025-09-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milan Fáber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-13 2022-05-30
Milan Fáber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-12 2019-02-12
Milan Fáber Konateľ 2004-02-25 2009-05-11
Milan Fáber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-25 2009-05-11
Ján Černický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-28 2004-02-24
Ján Černický Konateľ 2001-11-28 2003-08-06
Ján Petras Konateľ 2001-11-28 2003-08-06
Ján Petras Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-28 2004-02-24
Milan Čonka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-31 2004-02-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Fáber
od 2026-01-31
Milan Fáber
od 2020-07-07 · do 2026-01-31
Milan Fáber
od 2020-07-07 · do 2026-01-31
Milan Fáber
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BEL SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Levočská 29
Vznik
2000-07-31 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36467715RPO
DIČ
2020016427FS
IČ DPH
SK2020016427 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK9302000000001417007253FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 72k € celková hodnota 2022-07-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-15 Obec Batizovce zmena čl. V, bod 5.2 72k €
2017-01-03 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov Nájomná zmluva 3 800 €
2016-11-03 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov Nájomná zmluva 2 000 €
2021-03-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad D O H O D A číslo: 21/36/54E/1356 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nesk 0 €
2013-06-14 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov Dohoda o ukončení nájomného vzťahu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BEL SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36467715/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36467715/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36467715",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →