SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Poľno-Čergov, s.r.o.
- IČO36460664
- DIČ2020007154
- IČ DPHSK2020007154
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Terňa, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
85k €
Zisk 191 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
85k €
↗ +40.9% YoY
EBITDA · 2024
57k €
Čistý zisk · 2024
191 €
Aktíva spolu
671k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 39k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85k € | 57k € | 191 € | 671k € | RUZ závierka |
| 2023 | 60k € | 17k € | -30k € | 532k € | RUZ závierka |
| 2022 | 125k € | 101k € | 55k € | 387k € | RUZ závierka |
| 2021 | 102k € | 63k € | 18k € | 367k € | RUZ závierka |
| 2020 | 47k € | 46k € | 1 843 € | 550k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 85 tis. € | 60 tis. € | 125 tis. € | 102 tis. € | 47 tis. € | 77 tis. € |
| EBITDA | 57 tis. € | 17 tis. € | 101 tis. € | 63 tis. € | 46 tis. € | 69 tis. € |
| EBITDA marža | 67.2 % | 27.9 % | 80.5 % | 61.4 % | 97.6 % | 90.3 % |
| Čistý zisk | 191 € | -30 tis. € | 55 tis. € | 18 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 671 tis. € | 532 tis. € | 387 tis. € | 367 tis. € | 550 tis. € | 420 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Harčárová, PhD.
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Fečo
IJ
Konateľ
Ing. Jakub Harčár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Fečo | Konateľ | 2023-05-26 | — |
| Ing. Jakub Harčár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-12-30 | — |
| Ing. Marek Fečo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-01-01 | 2024-03-08 |
| Ing. Jana Liptáková, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-06-16 | 2023-12-13 |
| Július Tokár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-08 | 2023-12-31 |
| Jozef Osifčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-06-15 |
| Viktória Imrichová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-06-15 |
| Darina Harčárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-25 | 2021-12-29 |
| Jozef Osifčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-25 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jana Harčárová
Marek Fečo
Jakub Harčár
Marek Fečo
Jana Liptáková
Július Tokár
Jakub HARČÁR
Darina HARČÁROVÁ
Viktória IMRICHOVÁ
Jozef OSIFČIN
Július TOKÁR
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Poľno-Čergov, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 238/2
Vznik
1999-04-28 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36460664RPO
DIČ
2020007154FS
IČ DPH
SK2020007154 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Terňa
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002942268915FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-09-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 417/300-5/2013 o poskytnutí dotácie na zamestnávanie znevýhodnených a značne znevýhodnených zamestnancov | 9 450 € |
| 2019-12-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN00530 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 545 € |
| 2020-12-12 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN03054 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 527 € |
| 2022-10-19 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2022/01083 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 5 436 € |
| 2022-11-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/00880 o poskytnutí dotácie na sucho | 5 319 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poľno-Čergov, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36460664/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36460664/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36460664", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →