SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SENATOR SK, s.r.o.
- IČO36458996
- DIČ2020000840
- IČ DPHSK2020000840
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.54mil. €
↘ -3.6% YoY
EBITDA · 2025
307k €
Čistý zisk · 2025
122k €
Aktíva spolu
4.88mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.54 mil. € | 307k € | 122k € | 4.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.6 mil. € | 418k € | 207k € | 4.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.65 mil. € | 378k € | 258k € | 5.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.77 mil. € | 409k € | 286k € | 3.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.77 mil. € | 476k € | 355k € | 2.9 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.54 M € | 1.60 M € | 1.65 M € | 1.77 M € | 1.77 M € | 1.49 M € |
| EBITDA | 307 tis. € | 418 tis. € | 378 tis. € | 409 tis. € | 476 tis. € | 316 tis. € |
| EBITDA marža | 20 % | 26.2 % | 22.9 % | 23.1 % | 26.8 % | 21.2 % |
| Čistý zisk | 122 tis. € | 207 tis. € | 258 tis. € | 286 tis. € | 355 tis. € | 229 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.88 M € | 4.96 M € | 5.11 M € | 3.49 M € | 2.90 M € | 2.48 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Hupcej
MH
Konateľ
Michal Hupcej
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Hupcej
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Hupcej | Konateľ | 2005-04-12 | 2015-06-24 |
| Peter Hupcej | Konateľ | 2004-03-23 | 2005-04-18 |
| Peter Hupcej | Konateľ | 2004-03-23 | 2005-04-12 |
| Rastislav Čiliják | Konateľ | 2004-03-23 | 2005-04-18 |
| Rastislav Čiliják | Konateľ | 2004-03-23 | 2005-04-12 |
| Alica Michalíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-09 | 2005-04-18 |
| Marta Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-09 | 2005-04-18 |
| Alica Michalíková | Konateľ | 2003-06-19 | 2004-07-27 |
| Alica Michalíková | Konateľ | 2003-06-19 | 2004-03-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SENATOR SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Lesík delostrelcov 2806/2
Vznik
1999-01-20 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36458996RPO
DIČ
2020000840FS
IČ DPH
SK2020000840 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002627038028FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-10-24 | Spojená škola internátna Vranov nad Topľou | Kúpna zmluva č.08/2014 | 4 859 € |
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54E/3043 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č.3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SENATOR SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36458996/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36458996/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36458996", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →