SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Poliklinika Giraltovce ILB, s.r.o.

  • IČO36452998
  • DIČ2021584642
  • IČ DPHSK2021584642
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Giraltovce, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 44 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 88/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.19 mil. € Zisk 6 622 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.19mil. €
↗ +7.5% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
6 622 €
Aktíva spolu
310k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
44
Σ 71k €
Kredit
A· 88/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 18k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 434k 867k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.19 mil. € 71k € 6 622 € 310k € RUZ závierka
2024 1.11 mil. € 73k € 11k € 316k € RUZ závierka
2023 980k € 101k € 36k € 364k € RUZ závierka
2022 736k € 11k € -29k € 440k € RUZ závierka
2021 807k € 62k € 30k € 421k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.19 M €1.11 M €980 tis. €736 tis. €807 tis. €523 tis. €
EBITDA71 tis. €73 tis. €101 tis. €11 tis. €62 tis. €25 tis. €
EBITDA marža6 %6.6 %10.3 %1.5 %7.7 %4.7 %
Čistý zisk7 tis. €11 tis. €36 tis. €-29 tis. €30 tis. €-8 tis. €
Aktíva spolu310 tis. €316 tis. €364 tis. €440 tis. €421 tis. €421 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Gajdošiková
Od 2016-06-18
MZ
Konateľ
Mgr. Zuzana Gajdošiková
Od 2014-04-17
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Obrimčáková Gajdošiková
Od 2014-06-17
Do 2016-06-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Zuzana Obrimčáková Gajdošiková Konateľ 2014-04-17 2016-06-17
PhDr. Lucia Imreová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-15 2014-06-16
Lucia Imreová Konateľ 2001-06-13 2006-03-14
Lucia Imreová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-13 2006-03-14
PhDr. Lucia Imreová Konateľ 2001-05-28 2014-06-16
PhDr. Lucia Imreová Konateľ 2001-05-28 2014-04-17
Jozef Ľos-Božik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-01-19 2001-06-12
Jozef Ľos-Božik Konateľ 1998-01-19 2001-06-12
MUDr. Peter Imre Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-01-19 2001-06-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zuzana Gajdošiková
od 2017-06-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Poliklinika Giraltovce ILB, s.r.o.RPO
Sídlo
Kukorelliho 334/16
Vznik
1998-01-19 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36452998RPO
DIČ
2021584642FS
IČ DPH
SK2021584642 · aktívneFS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Giraltovce
Krajina
SK

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
44 zmlúv 71k € celková hodnota 2025-12-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-07 Mesto Giraltovce Dohoda č. 90/2022/SMM o splátkovom kalendári 21k €
2025-09-12 Mesto Giraltovce Dohoda o splátkovom kalendári 13k €
2025-06-10 Mesto Giraltovce Dodatok č. 22 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. PK 2011/1 6 470 €
2024-06-11 Mesto Giraltovce Dodatok č. 21 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. PK 2011/1 6 374 €
2023-09-22 Mesto Giraltovce Dodatok č. 20 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. PK 2011/1 5 975 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poliklinika Giraltovce ILB, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36452998/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36452998/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36452998",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →